Wij gebruiken cookies om het bezoek bij YouBeDo.com te verbeteren. Bezoek je onze websites, dan heb je de beste ervaring als je de cookies accepteert.

Alles wat je dragen kan

Auteurs: 
Taal: Nederlands
Alles wat je dragen kan
€ 14,99
wij doneren € 0,96
Direct te downloaden

Tot 12% naar een goed doel dat jij kiest
Samenvatting
Een wondermooie roman voor lezers van Pierre Jarawan, Christy Lefteri en Marjan Kamali.

Olivia Murray droomt er aan het eind van de jaren zeventig van om fotojournalist te worden, maar komt niet verder dan secretaresse bij een lokale krant. Als haar Koerdische vriend Delan haar uitnodigt voor een familiebruiloft in Noord-Irak, grijpt ze de kans én haar camera. De situatie ter plaatse blijkt echter onheilspellender dan het koppel had verwacht. Delans familie gaat gebukt onder een constante oorlogsdreiging tussen de Irakezen en de Koerden in het gebied. En dan legt Olivia ook nog iets vast op camera wat alles op het spel zet: de familiebanden, de veiligheid van het dorp… en haar grote liefde.

Alles wat je dragen kan is een wonderschone roman over liefde, familie, loyaliteit en trouw in het verscheurde Koerdistan.

'Hartverscheurend en toch hoopvol. Ik was tot de laatste bladzijde gegrepen door dit verhaal.’ Jill Santopolo, auteur van Het licht dat we verloren

‘Een onvergetelijk verhaal over oorlog en familie, verantwoordelijkheid en liefde, de onbetaalbare waarde van verbinding onder de vreselijkste omstandigheden.’ Kirkus Reviews

‘Urgent, romantisch en spannend van begin tot eind. Dit is waarom we boeken lezen.’ Steven Rowley, auteur van Lily en de octopus
Productspecificaties
TaalNederlands
BindwijzeEbook
Oorspronkelijke releasedatum10-05-2023
Aantal pagina’s
HoofdauteurGian Sardar
Hoofd uitgeverijHarperCollins Holland
Editie1
Gewicht0 g
Product breedte0 mm
Product hoogte0 mm
Product lengte0 mm
EAN9789402768015
NUR302 - Vertaalde literaire roman, novelle
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?

Service & contact
Heb je ons nodig?
We helpen je graag! Bel ons op 024-3779966 of stuur een mailtje.
Wil je ons volgen?
Aanmelden nieuwsbrief
YouBeDo
Heb lief, doe goed
Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies
© 2007-2024 YouBeDo B.V.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten en servicekosten.