Wij gebruiken cookies om het bezoek bij YouBeDo.com te verbeteren. Bezoek je onze websites, dan heb je de beste ervaring als je de cookies accepteert.

Anna en Charlotte

Taal: Nederlands
Anna en Charlotte
€ 11,99
wij doneren € 0,77
Direct te downloaden

Tot 12% naar een goed doel dat jij kiest
Samenvatting

Het prachtige en ontroerende verhaal Anna en Charlotte van bestsellerauteur Katharina Fuchs begint in Duitsland, 1914. Charlotte is de dochter van een machtige landheer in Saksen, en brengt haar jeugd door op een uitgestrekt landgoed. De wereld lijkt aan haar voeten te liggen, zeker als ze haar officiële debuut maakt tijdens het balseizoen. Maar dan breekt de Eerste Wereldoorlog uit, en verandert alles voorgoed.

Duitsland, 1919. Anna woont in het prachtige Spreewald, waar ze probeert te ontsnappen aan de armoede van haar familie. Op een ijskoude dag stapt ze alleen op de trein naar Berlijn, om daar haar geluk te beproeven. In haar nieuwe wijk Wedding heerst nog steeds armoede en honger, maar ook de energie en levenslust die Anna zoekt. En bovendien zoeken ze in het nieuwe Kaufhaus des Westens verkoopsters...

Het contrast tussen de levens van Anna en Charlotte is hartverscheurend. Maar als de twee vrouwen elkaar uiteindelijk ontmoeten, blijken ze meer gemeen te hebben dan ze ooit hadden kunnen vermoeden.

Anna en Charlotte is gebaseerd op een waargebeurd verhaal en is een schitterend boek over de levens van twee totaal verschillende, maar even sterke vrouwen. Voor lezers van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

'Ongelooflijk ontroerend.' - OK! Magazine

'Het is lang geleden dat een familiegeschiedenis me zo heeft weten te raken.' ‒ Buchsichten

Productspecificaties
TaalNederlands
BindwijzeEbook
Oorspronkelijke releasedatum03-07-2023
Aantal pagina’s856049
HoofdauteurKatharina Fuchs
Hoofd uitgeverijXander Uitgevers B.V.
Editie1
Gewicht0 g
Product breedte0 mm
Product hoogte0 mm
Product lengte0 mm
EAN9789401620055
NUR302 - Vertaalde literaire roman, novelle
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?

Service & contact
Heb je ons nodig?
We helpen je graag! Bel ons op 024-3779966 of stuur een mailtje.
Wil je ons volgen?
Aanmelden nieuwsbrief
YouBeDo
Heb lief, doe goed
Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies
© 2007-2024 YouBeDo B.V.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten en servicekosten.