Wij gebruiken cookies om het bezoek bij YouBeDo.com te verbeteren. Bezoek je onze websites, dan heb je de beste ervaring als je de cookies accepteert.

De beeldhouwer

Auteurs: 
Taal: Nederlands
De beeldhouwer
€ 14,99
wij doneren € 0,96
Direct te downloaden

Tot 12% naar een goed doel dat jij kiest
Samenvatting
Winnaar ThrillZone Award voor Beste Vertaalde Thriller. Serial killer-thriller voor de lezers van Mo Hayder, J.D. Barker en Daniel Cole.

Een student verpleegkunde krijgt de schrik van haar leven als ze haar patiënt, officier van justitie Derek Nicholson, op brute wijze vermoord in zijn bed aantreft. De moord lijkt zinloos, aangezien hij terminaal ziek was en nog maar kort te leven had. Wat profiler Robert Hunter en zijn collega Carlos Garcia het meest schokt, is de aanwijzing die de moordenaar heeft achtergelaten. Waarom zou hij met de politie willen communiceren?

Terwijl Hunter en Garcia hun onderzoek starten, wordt er een lichaam gevonden dat op dezelfde manier is toegetakeld. De seriemoordenaar ziet zichzelf als kunstenaar, concludeert Hunter, die door zijn ervaring precies weet hoe dit soort verknipte geesten denken. En juist dat vermogen zou ditmaal weleens zijn doodvonnis kunnen betekenen…

Over eerder werk:

‘Hij is in één woord geweldig. Ik ben zeer geïnteresseerd in verhalen over seriemoordenaars, maar dit is zeker een van de beste die ik gelezen heb.’ Oscar, Boekhandel Los, Bussum

'Elk hoofdstuk is spannend; je blijft lezen. De moordenaar gebruikt lugubere methodes, op het briljante af.’ Ben, Bruna Raalte

‘Ja hoor, dit is er weer eens een! Een ouderwets lekkere thriller. Ik kon ’m niet wegleggen. Niet voor de gevoelige lezers. De moordenaar is erg ingenieus.’ Heleen, Boekhandel Sprey, Ouderkerk aan de Amstel
Productspecificaties
TaalNederlands
BindwijzeEbook
Oorspronkelijke releasedatum09-05-2023
Aantal pagina’s
HoofdauteurChris Carter
Hoofd uitgeverijHarperCollins Holland
Editie1
Gewicht0 g
Product breedte0 mm
Product hoogte0 mm
Product lengte0 mm
EAN9789402768053
NUR305 - Literaire thriller
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?

Service & contact
Heb je ons nodig?
We helpen je graag! Bel ons op 024-3779966 of stuur een mailtje.
Wil je ons volgen?
Aanmelden nieuwsbrief
YouBeDo
Heb lief, doe goed
Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies
© 2007-2024 YouBeDo B.V.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten en servicekosten.