wij doneren €2.20

De verborgen apotheek

Door: Sarah Penner, Mieke Trouw

Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina BomannLonden, 1791.Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis het liefst voor andere doeleinden: ze maakt vergif voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen. Als haar nieuwe klant de pas twaalfjarige Eliza Fanning blijkt te zijn, ontvouwt er zich een onverwachte vriendschap.Londen, heden.Historicus Caroline Parcewell viert haar trouwdag alleen, treurend om haar overspelige man. Als ze een oud apothekersflesje in de Theems vindt, wordt haar nieuwsgierigheid gewekt. Ze vermoedt dat het flesje een link heeft met de onopgeloste apothekersmoorden die tweehonderd jaar geleden plaatsvonden. Maar als Caroline op onderzoek uitgaat, heeft dat gevolgen voor het heden en het verleden...Over De verborgen apotheek'Met haar debuutroman De verborgen apotheek neemt Sarah Penner haar lezers mee naar het Londen van 1791.' - De Telegraaf' De verborgen apotheek is een echte pageturner, waarmee je je echt even in Londen waant.' - ❤❤❤❤❤ Chicklit 
Nederlands | 9789402707137 | Paperback | 2021
€ 21,99

Niet beschikbaar
wij doneren: € 2,20

Productspecificaties

Auteur(s)Sarah Penner,Mieke Trouw
TaalNederlands
NUR Code302
Uitgavejaar2021
Afmetingen151 x 227 x 27 mm
Gewicht491 gram
Druk2021
ISBN9789402707137

Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?

Schrijf een review