Thriller

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Mr. Mercedes | Stephen King
Paperback | Nederlands | 2019  

Mr. Mercedes van Stephen King is bekroond met ***** in Vrij Nederland Detective en Thrillergids. Drie van de meest onwaarschijnlijke en fantastische helden...  Meer

Verraad van spionnen | Manda Scott
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Ingenieus geplot en fantastisch geschreven.’ The TimesVoor de fans van Kate Mosse, Robert Harris en Philip KerrEen oudere vrouw wordt vermoord gevonden...  Meer

Zwarte Schuring | Bartls
Paperback | Nederlands | 2019  

Zwarte SchuringHet is een hopeloos complot waar de kunstenaar Schuring onbedoeld in verstrikt raakt. Bij elke handeling wordt zijn situatie nijpender....  Meer

Hartenbreker | Geir Tangen
Paperback | Nederlands | 2019  

Op een ochtend wordt journalist Viljar Ravn Gudmundsson gebeld door zijn 17-jarige zoon Alexander; na een feestje is hij wakker geworden met het meisje...  Meer

Niets is wat het lijkt | Bo Vickery
Paperback | Nederlands | 2019  

Een thriller over een zoektocht. Naar de Heilige Graal van de tempeliers, een sterrenbeeld gevormd door kerken en naar een seriemoordenaar die moordt volgens...  Meer

De verdwenen stad | Camilla Sten
Paperback | Nederlands | 2019  

Een klein Zweeds dorp in de jaren vijftig komt groot in het nieuws als de hele populatie van de stad zonder één aanwijzing verdwijnt. Het mysterie wordt...  Meer

Dichtregels voor de doden | Preston & Child
Paperback | Nederlands | 2019  

Dichtregels voor de doden van Preston & Child is het achttiende deel in de Pendergast-serie.Na een machtswissel binnen de top van de FBI in New York, wordt...  Meer

Drie kleine leugens | Laura Marshall
Paperback | Nederlands | 2019  

Drie kleine leugens is de nieuwe thriller van auteur Laura Marshall, die eerder debuteerde met het goed ontvangen Vriendschapsverzoek.2005: de zeventienjarige...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

'Griezelig aannemelijk. Een van Folletts beste.' TimeLonden, begin 1914: zijn naam is Feliks. Hij is naar Londen gekomen om een moord te plegen die...  Meer

Zuidenwind | Suzanne Vermeer
Paperback | Nederlands | 2019  

Een bonusthriller van Suzanne Vermeer om in één dag te bingelezen. De 21-jarige Iris ontmoet een mysterieuze jongeman tijdens een vakantie in Bergen...  Meer

Eindspel | David Baldacci
Paperback | Nederlands | 2019  

Roger Walton, codenaam Blauwe Man, wordt vermist. Sinds hij op vakantie is gegaan naar een afgelegen streek in de staat Colorado, heeft niemand hem meer...  Meer

De ex | Alafair Burke
Paperback | Nederlands | 2019  

Als Olivia, een van de beste strafrechtadvocaten in New York, hoort dat haar ex-verloofde Jack is gearresteerd voor een drievoudige moord, twijfelt ze...  Meer

Een goede daad | David Baldacci
Paperback | Nederlands | 2019  

Aloysius Archer, een oorlogsveteraan en ex-gevangene, probeert zijn leven na enkele turbulente jaren weer op te pakken. Maar wat begint als een simpel...  Meer

Verraad | Jan Meeus
Paperback | Nederlands | 2019  

Geactualiseerde editie inclusief het proces en het vonnis.In Verraad beschrijft misdaadjournalist Jan Meeus het criminele levensverhaal van Willem Holleeder...  Meer

De spiegel van het recht | John van den Heuvel
Paperback | Nederlands | 2019  

'Het abstracte beeld dat ik als piepjong agentje ooit had van een strakke lijn tussen goed en kwaad, is na bijna tien jaar politiedienst en een kwart eeuw...  Meer

De smokkelaar | Clive Cussler
Paperback | Nederlands | 2019  

Het is 1920, ondanks de drooglegging wordt er volop drank gesmokkeld. Als Isaac Bells beste vriend Joseph Van Dorn gewond raakt tijdens een achtervolging...  Meer

Ragdoll | Daniel Cole
Paperback | Nederlands | 2019  

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit...  Meer

Stockholm Cuisine | Hanna Lindberg
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 2 in de Stockholm-serie‘Een meesterstukje van Lindberg, ze weet hoe ze haar zetten moet plannen voor een grande finale.’ TrouwIn de wereld van...  Meer

Familiegeheimen | Astrid Holleeder
Paperback | Nederlands | 2019  

De ongezonde manier waarop wij van jongs af aan getraind waren in het bewaken van geheimen, vormde de vruchtbare grond voor ons leven na dat met mijn vader....  Meer

Stillhouse Lake | Rachel Caine
Paperback | Nederlands | 2019  

Gina is een introverte huisvrouw met een gelukkig huwelijk en twee leuke kinderen. Maar dan wordt door een auto-ongeluk het geheime leven van haar man...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine