Literaire thrillers

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Ik zal straffen | Steinar Bragi
Paperback | Nederlands | 2018  

Op een koude avond in Reykjavik brengt Kata haar dochter Vala naar een schoolfeest. Vala keert nooit terug. Haar moeder worstelt met het feit dat ze haar...  Meer

Codenaam Villanelle | Luke Jennings
Paperback | Nederlands | 2018  

Villanelle is een van de meest getalenteerde huurmoordenaars ter wereld, een psychopate wier hang naar luxe alleen wordt overtroffen door haar liefde voor...  Meer

Intrigo | Håkan Nesser
Paperback | Nederlands | 2018  

Håkan Nesser is de spannendste filosoof onder de Zweedse misdaadschrijvers. Niemand schrijft raadselachtiger, literairder en sfeervoller dan hij over...  Meer

Bird Box | Josh Malerman
Paperback | Nederlands | 2018  

Aanvankelijk negeerden de mensen de bizarre getuigenissen op het nieuws. Maar er kwamen er steeds meer en ze kwamen van steeds dichter bij huis. Algauw...  Meer

Onderspit | Per-Anton Olsson
Paperback | Nederlands | 2018  

Ze lag op haar rug. Haar blote benen bungelden over de rand van de kalematras. Iemand had een asbak over haar gezicht leeggegooid… Was datallemaal mijn...  Meer

Ster van het Noorden | D.B. John
Paperback | Nederlands | 2018  

Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.  Meer

Het laatste liedje | Mandy Stow
Paperback | Nederlands | 2018  

Studente Cathy Wilson heeft bijna haar studie rechten voltooid als een dramatische gebeurtenis haar leven op zijn kop zet. Ze gaat naar Brazilië waar...  Meer

Pijngrens | Loes den Hollander
Paperback | Nederlands | 2018  

Mijn laatste leugen | Riley Sager
Paperback | Nederlands | 2018  

Riley Sager, geprezen door Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner om de intelligente verhaalopbouw en onverwachte ontknopingen, vertelt in Mijn...  Meer

Arizona blues | Elvin Post
Paperback | Nederlands | 2018  

Wanneer New York Times-journalist Karen Hart vanwege autopech noodgedwongen enkele dagen in het stadje Snowflake, Arizona, moet doorbrengen, probeert ze...  Meer

De laatste zomer | Rebecka Edgren Aldén
Paperback | Nederlands | 2018  

Als jonge tiener brengt Gloria samen met haar moeder een zomer door op een eiland in de Zweedse archipel. Haar moeder heeft met een groep vriendinnen een...  Meer

De laatste meisjes | Riley Sager
Paperback | Nederlands | 2018  

‘De laatste meisjes’ van Riley Sager is een bloedstollende thriller met een totaal onverwachte ontknoping en dé tip van 2017 van Stephen King, Lisa...  Meer

Dicht bij huis | Cara Hunter
Paperback | Nederlands | 2018  

Ze weten wie het gedaan heeft. Misschien niet bewust. Misschien nog niet. Maar ze weten het.Afgelopen nacht is de achtjarige Daisy Mason verdwenen van...  Meer

De vrouw van de bankier | Cristina Alger
Paperback | Nederlands | 2018  

Annabels schijnbaar perfecte expatleven in Genève spat uit elkaar wanneer haar man Matthew omkomt bij een vliegramp. Als ze erachter komt dat er opzet...  Meer

Moskva | Jack Grimwood
Paperback | Nederlands | 2018  

Moskva van Jack Grimwood is een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Geschreven met veel gevoel voor...  Meer

Engeleneiland | Camilla Läckberg
Paperback | Nederlands | 2018  

Engeleneiland is een ijzingwekkend spannende thriller van de Zweedse auteur Camilla Läckberg. Tijdens de Pasen van 1974 is een familie van het eiland...  Meer

Vuurtorenwachter | Camilla Läckberg
Paperback | Nederlands | 2018  

Wanneer Patrik Hedström na langdurig ziekteverlof weer aan het werk gaat, krijgt hij meteen een moordonderzoek toegewezen. Het slachtoffer, Mats Sverin,...  Meer

Obsessie | J.L. Butler
Paperback | Nederlands | 2018  

'Obsessie blijft tot het eind boeien.' – ★★★★ De LimburgerMijn cliënt. Haar man. Mijn minnaar.Francine Day heeft altijd alles goed gedaan. Ze...  Meer

Het Pauluslabyrint DL | Jeroen Windmeijer
Paperback | Nederlands | 2018  

dwarsligger 573 Jeroen Windmeijer Het PauluslabyrintDe Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor het...  Meer

Paperback | Nederlands | 2018  

Verkozen tot beste Zweedse thriller van 2017.  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine