Romans

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Seks, een en al seks | Lotte Hendrickx
Paperback | Nederlands | 2019  

Lotte Hendrickx houdt ons een spiegel voor. En beschrijft de seksualiteit. Seks en seksualiteit zijn wellicht een groter mysterie dan de dood....  Meer

Verras me | Sophie Kinsella
Paperback | Nederlands | 2019  

Sylvie en Dan zijn al tien jaar gelukkig getrouwd. Ze hebben een schattige tweeling, een mooi huis, en allebei een prima baan. Als een bezoek aan de huisarts...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

Paperback | Nederlands | 2019  

‘De vroedvrouw van Venetië’ van Roberta Rich een historische roman, die zich afspeelt in het Venetië van de zestiende eeuw.Vroedvrouw Hannah Levi...  Meer

Too late | Colleen Hoover
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Too Late’ – de nieuwe, heftige new adult van Colleen Hoover – gaat over Sloan, die al twee jaar een relatie heeft met drugscrimineel Asa. Ze voelt...  Meer

Kon ik het maar zeggen | Hannah Beckerman
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Een handvol geluk | Santa Montefiore
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Turkenliefje | Lydia Rood
Paperback | Nederlands | 2019  

Lydia RoodTurkenliefjeTurkenliefje is de nieuwe historische roman van Lydia Rood, een intrigerende combinatie van geschiedenis en fictie, voor de lezers...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

dwarsligger 607 Jill Mansell Ik zie je op het strandRomantische verwikkelingen, misverstanden en zussenrivaliteit – een feelgoodverhaal om in een keer...  Meer

Café Zon & Zee DL | Jenny Colgan
Paperback | Nederlands | 2019  

dwarsligger 603 Jenny Colgan Café Zon & ZeeFeelgood vol humor, passie en romantiek Voor de lezers van Jill Mansell en Jojo MoyesEindeloze, lege stranden,...  Meer

Zijn banaan | Penelope Bloom
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Zomer in het kunstcafé | Sue McDonagh
Paperback | Nederlands | 2019  

Van keurige waterverfschilderijtjes en cupcakes naar een leren jack en een gevoel van vrijheid...Als je een prachtige, paarse motor zou winnen en je man...  Meer

Ik mis je | Gillian King
Paperback | Nederlands | 2019  

Gillian King is helemaal terug met de levensechte feelgoodroman ‘Ik mis je’. Als na het uitgaan Charlottes beste vriendin Bo omkomt door een auto-ongeluk...  Meer

Scherven van hoop | Gemma Liviero
Paperback | Nederlands | 2019  

'Scherven van hoop' van Gemma Liviero: een aangrijpend oorlogsverhaal over een Nazi-arts, een Joodse vrouw en een klein meisje, wier wegen op een bijzondere...  Meer

De poppenfabriek | Elizabeth Macneal
Paperback | Nederlands | 2019  

Londen, 1850. Iris werkt in een poppenfabriek. Silas, is taxidermist en een verwoed verzamelaar van morbide curiositeiten. De man en het meisje ontmoeten...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

Misschien | Ans Feijen
Paperback | Nederlands | 2019  

Dorian worstelt al een week met het essay dat ze voor haar opleiding moet schrijven als ze wordt gebeld door Mieke van der Jacht. Door haar opmerkelijke...  Meer

Mason | Linda Kage
Paperback | Nederlands | 2019  

Het kan me niet schelen wat mijn nichtje zegt; ik ben niet de koningin van onmogelijke relaties. Ik bedoel, alleen maar omdat mijn laatste vriendje geprobeerd...  Meer

De bijenkoningin | Laura Frantz
Paperback | Nederlands | 2019  

‘De bijenkoningin’ van Laura Frantz: een rauwe, maar toch ook warme historische roman over een verboden liefde op een mistig eiland in Schotland. De...  Meer

eXXit | Ugo Janssens
Paperback | Nederlands | 2019  

Wat na een globale eXXit van het vrouwelijke XX-chromosoom?  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine