Spionage & Oorlogsroman

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Gestapo opdracht | Sven Hassel
Paperback | Nederlands | 2018  

De oorlogsromans van Sven Hassel staan bekend om hun beeldende en realistische beschrijvingen van oorlogsgeweld. Bestsellerauteur Sven Hassel verwerkte...  Meer

Verborgen misdaad | Thue de Zeeuw
Paperback | Nederlands | 2018  

Inspecteur Tom Berendsen heeft met vervroegd pensioen de politie verlaten. Enkele onderzoeken van vermiste vrouwen werden in de doofpot gestopt. Tom start...  Meer

Onze eigen oorlog | Maarten Brand
Paperback | Nederlands | 2018  

Wat is het grootste gevaar waar ik mee te maken heb? Ik ben minder bangvoor Duitse soldaten dan voor onze eigen oorlog. Al is er nu een wapenstilstand.Soort...  Meer

De veteraan | Klaas Swaak
Paperback | Nederlands | 2018  

"Ik heb de brieven gelezen.""Wat?""Je had ze allemaal mee naar beneden genomen en laten liggen. Je had gezegd dat je van dat meisje gehouden hebt. Ik was...  Meer

Destination | Henk Vaessen
Paperback | Engels | 2018  

Machtsspel | Chris Ryan
Paperback | Nederlands | 2018  

 Meer

Tijden van duisternis | Tony Schumacher
Paperback | Nederlands | 2018  

 Meer

De grote stilte | John Boyne
Paperback | Nederlands | 2018  

 Meer

De rode dageraad | Simon Sebag Montefiore
Paperback | Nederlands | 2018  

Een meeslepend verhaal over passie, moed en overlevingsdrang  Meer

My Name Is Nobody | Richardson, Matthew
Paperback | 2018  

A brilliant spy debut thriller, it will appeal to fans of Robert Harris and Charles Cumming. 'I dare you to find a first novel as self-assured, impeccably...  Meer

Purple Hearts | Grant, Michael
Paperback | Engels | 2018  

Third and final instalment of this alternative WWII history that began with }Front Lines{ and }Silver Stars{. A spin-off story, }Dead Of Night{ was a successful...  Meer

Redemption Point | Fox, Candice
Paperback | 2018  

The second thrilling instalment in the }Crimson Lake{ series, from the #1 }Sunday Times{ bestselling author  Meer

Legacy of Spies | Carré, John le
Paperback | Engels | 2018  

For the first time in over 30 years, John le Carré returns to the Cold War in this bestselling masterpiece. Peter Guillam, colleague and disciple of George...  Meer

De bakkersdochter | Sarah McCoy
Paperback | Nederlands | 2017  

 Meer

Jantje Wartena | Jaap Visser
Paperback | Nederlands | 2017  

Dit boek speelt in het laatste jaar van de Tweede Wereldoorlog. Jantje, zoon van een dorpsdominee, groeit op in Wartena en beleeft samen met zijn vrienden...  Meer

De verloren familie | Jenna Blum
Paperback | Nederlands | 2017  

De langverwachte nieuwe roman van de auteur van Het familieportretEen ontroerend, indrukwekkend verhaal over de gevolgen van de Tweede Wereldoorlog voor...  Meer

HhhH | Laurent Binet
Paperback | Nederlands | 2017  

Grote Hollywood-verfilming met Rosamund Pike en Mia Wasikowska in de hoofdrollen – en Barry Atsma in de rol van Himmlers secretarisSinds de verschijning...  Meer

Het familieportret | Jenna Blum
Paperback | Nederlands | 2017  

 Meer

Oorlogskinderen | Lody van de Kamp
Paperback | Nederlands | 2017  

OorlogstranenDe Joodse Lucia wordt als klein meisje opgenomen door een rooms-katholiek gezin. Als ze na de oorlgo op zoek gaat naar haar identiteit en...  Meer

Airborne | Robert Radcliffe
Paperback | Engels | 2017  

The first title in a new war-time trilogy that follows a young soldier of a new regiment, and how they altered the course of a war together. From the bestselling...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine