Spionage & Oorlogsroman algemeen

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

De rode dageraad | Simon Sebag Montefiore
Paperback | Nederlands | 2018  

Een meeslepend verhaal over passie, moed en overlevingsdrang  Meer

My Name Is Nobody | Richardson, Matthew
Paperback | 2018  

A brilliant spy debut thriller, it will appeal to fans of Robert Harris and Charles Cumming. 'I dare you to find a first novel as self-assured, impeccably...  Meer

De bakkersdochter | Sarah McCoy
Paperback | Nederlands | 2017  

 Meer

Jantje Wartena | Jaap Visser
Paperback | Nederlands | 2017  

Dit boek speelt in het laatste jaar van de Tweede Wereldoorlog. Jantje, zoon van een dorpsdominee, groeit op in Wartena en beleeft samen met zijn vrienden...  Meer

De verloren familie | Jenna Blum
Paperback | Nederlands | 2017  

De langverwachte nieuwe roman van de auteur van Het familieportretEen ontroerend, indrukwekkend verhaal over de gevolgen van de Tweede Wereldoorlog voor...  Meer

HhhH | Laurent Binet
Paperback | Nederlands | 2017  

Grote Hollywood-verfilming met Rosamund Pike en Mia Wasikowska in de hoofdrollen – en Barry Atsma in de rol van Himmlers secretarisSinds de verschijning...  Meer

Het familieportret | Jenna Blum
Paperback | Nederlands | 2017  

 Meer

Oorlogskinderen | Lody van de Kamp
Paperback | Nederlands | 2017  

OorlogstranenDe Joodse Lucia wordt als klein meisje opgenomen door een rooms-katholiek gezin. Als ze na de oorlgo op zoek gaat naar haar identiteit en...  Meer

Airborne | Robert Radcliffe
Paperback | Engels | 2017  

The first title in a new war-time trilogy that follows a young soldier of a new regiment, and how they altered the course of a war together. From the bestselling...  Meer

Arnhem 44 | Onbekend Zeno
Paperback | Nederlands | 2017  

In de maand september 2014 is het precies 70 jaar geleden dat de gewaagde geallieerde operatie Operatie Market Garden (17 - 25 september 1944) plaatsvond....  Meer

Ten noorden van het paradijs | Thomas Engström
Paperback | Nederlands | 2017  

Ten noorden van het paradijs is de derde spionagethriller in het Ludwig Lichtkwartet, de prijswinnende serie over Ludwig Licht, voormalig Stasi-agent en...  Meer

Op Drift | Bonne ten Kate
Paperback | Nederlands | 2017  

Deze novelle speelt zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog. Drie kunstenaars ondernemen een gewaagde poging om een Joods gezin te bevrijden uit het Vélodrome...  Meer

Marsbataljon | Sven Hassel
Paperback | Nederlands | 2017  

De oorlogsromans van Sven Hassel staan bekend om hun beeldende en realistische beschrijvingen van oorlogsgeweld. Nu in nieuwe editie: compleet en ongecensureerd....  Meer

Schaduwkoning | Roel Thijssen
Paperback | Nederlands | 2017  

Deel 5 in de Graham Marquand-reeks, een serie vol spannende intriges waarin de spionageroman en de oorlogsroman samenvloeien met die van de psychologische...  Meer

Dodenlijst | Chris Ryan
Paperback | Nederlands | 2017  

Er zijn al meer dan 300.000 boeken van Chris Ryan verkocht in Nederland en VlaanderenJohn Porter kijkt toe hoe een groepje soldaten aan het ploeteren is...  Meer

Tijden van duisternis | Tony Schumacher
Paperback | Nederlands | 2017  

Wat als Engeland in 1946 bezet zou zijn door de Duitsers?Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groot-Brittannië. John Rossett,...  Meer

Meesters van de waarheid | Jan Adrichem
Paperback | Nederlands | 2017  

Met Meesters van de waarheid heeft de auteur een gewaagde debuutroman geschreven.Het is een meeslepend verhaal waarin intriges, wraak en het ontmaskeren...  Meer

Paperback | Nederlands | 2017  

Soldaat Heinrich Ohlenforst heeft zich aangemeld bij het Duitse leger omdat hij zijn leven in zijn geboortedorp niet meer zeker is. Zijn grote plan is...  Meer

Legacy of Spies | le Carre, John
Paperback | Engels | 2017  

For the first time in over 30 years, John le Carré returns to the Cold War in this thrilling masterpiece interweaving past with present so that each may...  Meer

Paperback | Nederlands | 2016  

De jonge Joodse Sara wordt met haar zusje op transport gezet. Hun moeder blijft achter. Halverwege de reis verdwijnt haar zusje. Nu moet Sara alleen verder,...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine