Fantasy algemeen

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

De wraak van Nairghan | Theo Barkel
Paperback | Nederlands | 2020  

Nairghan, de broer van Miurghan de Magiër, is ontsnapt uit zijngevangenis in de Onbeschreven Zuilen in het hart van Corinthar, hetbuurland van Potaniesië,...  Meer

Uitverkoren | Veronica Roth
Paperback | Nederlands | 2020  

Het eerste boek voor volwassenen van Veronica Roth, wereldwijde bestsellerauteur van de Divergent-serieErgens vlak bij Chicago drong op een duistere dag...  Meer

Darkdawn | Jay Kristoff
Paperback | Engels | 2020  

The thrilling and heart-breaking conclusion to Sunday Times and New York Times bestselling Nevernight Chronicle.Pale Daughter. Kingmaker. Crow. A killer...  Meer

A Little Hatred | Joe Abercrombie
Paperback | Engels | 2020  

The chimneys of industry rise over Adua and the world seethes with new opportunities. But old scores run deep as ever.On the blood-soaked borders of Angland,...  Meer

Het offer | Marguerita Le Roy
Paperback | Nederlands | 2020  

Wanneer is de prijs voor vrijheid te hoog?Sammy zette alles op het spel om De Ouden opnieuw op te sluiten. En faalde. Nu is ze dankzij Caleb terug in haar...  Meer

De Opkomst van het Huis Targaryen | George R.R. Martin
Paperback | Nederlands | 2020  

Een prachtige mix van fictieve geschiedenisverhalen uit de wereld van George R.R. Martins Het Lied van IJs en Vuur. Bekend van de HBO-serie Game of Thrones.  Meer

The Fall of Gondolin | J. R. R. Tolkien
Paperback | Engels | 2020  

Painstakingly restored from Tolkien’s manuscripts and presented for the first time as a standalone work, the epic tale of The Fall of Gondolin will reunite...  Meer

De twaalfde Saturnusmaan | Johanna Lime
Paperback | Nederlands | 2020  

Dalmar en Maud wonen samen in Lunapoort. Ze voelen zich als vreemden in een wereld, waarvan ze de regels vaak niet kunnen doorgronden. Ze zijn anders en...  Meer

Sporen van het vergetene | Garvin Pouw
Paperback | Nederlands | 2020  

Het lijkt zo’n simpele opdracht: verenig het Noordland Azeria en zorg dat het continent gevrijwaard blijft van de macht van de Duistere God. Nu Azeria...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Een verzameling verhalen, elk met andere inwoners van Sharakhai in de hoofdrol. Ze hebben één ding gemeen: om te overleven in het brandpunt van de woestijn...  Meer

Schamel verbond | Johanna Lime
Paperback | Nederlands | 2020  

De Laskoriaanse Ruimte Macht verrast Het Quaterno in Orion. Koning Jima Revaldesh-Morane hoopt de vijand in de ruimte te verslaan, want grondtroepen zijn...  Meer

Shivane | Garvin Pouw
Paperback | Nederlands | 2020  

Twee tovenaressenTwee drakenTwee vloeken  Meer

Chosen Ones | Veronica Roth
Paperback | Engels | 2020  

The mesmerising adult debut from Veronica Roth, #1 New York Times bestselling author of Divergent.They were the Chosen Ones. Saving the world made them...  Meer

Monstrous Heart | Claire McKenna
Paperback | Engels | 2020  

A sensational debut novel perfect for fans of Outlander and The Binding. This is gothic, epic, romantic fantasy at it’s very best; a tale of magic, intrigue...  Meer

The Stiehl Assassin | Terry Brooks
Paperback | Engels | 2020  

NEW YORK TIMES BESTSELLER - After The Black Elfstone and The Skaar Invasion comes the penultimate volume in the Fall of Shannara, a saga more than four...  Meer

Het oog van de bok | Rosalynd Randolph
Paperback | Nederlands | 2020  

Dirk de Vilder is meer dan alleen een verdoemde ziel; hij is ook de leider van de beruchtste motorbende uit de hel. Hij zint op wraak en eerherstel. Zijn...  Meer

Zonderlingen | Joost Uitdehaag
Paperback | Nederlands | 2020  

Uitzonderlijk bijzonder  Meer

Jagerskind | Carla Scheepstra
Paperback | Nederlands | 2020  

Eén persoon kan je leven veranderen.Ongewild vangt Nienke gesprekken tussen haar ouders op, die niet voor haar bestemd zijn. Ze verbergen iets voor haar...  Meer

Insula | Maaike De Wilde
Paperback | Nederlands | 2020  

De Lage Wereld gaat al twee eeuwen gebukt onder een vloek die een ban heeft gelegd op de magie. Efra Kalan is zestien jaar oud als haar leven van de een...  Meer

Bloodchild | Anna Stephens
Paperback | Engels | 2020  

’If you’re a fan of the likes of Joe Abercrombie or George R.R. Martin, then you’ll be pleased to learn that Anna Stephens has joined this august...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine