Wij gebruiken cookies om het bezoek bij YouBeDo.com te verbeteren. Bezoek je onze websites, dan heb je de beste ervaring als je de cookies accepteert.

Het bericht

Auteurs: 
Taal: Nederlands
Het bericht
€ 12,99
wij doneren € 0,83
Direct te downloaden

Tot 12% naar een goed doel dat jij kiest
Samenvatting

Het bericht van Doris Knecht is een onverbiddelijke bestseller die in Duitsland wekenlang een van de bestverkochte boeken was. Voor de fans van Juli Zeh en Daniela Krien.

Ruth woont alleen op het platteland, in het huis waar ze ooit gelukkig was met haar gezin. Haar echtgenoot is drie jaar geleden overleden en haar kinderen zijn allang het huis uit. Inmiddels heeft Ruth geleerd om tevreden te zijn met haar bestaan. Ze is graag alleen, dat gaat haar goed af. Dan ontvangt ze een anoniem bericht van iemand die meer lijkt te weten van haar leven dan zijzelf. Het is hinderlijk, en ze krijgt er meer. De berichtjes volgen steeds sneller op elkaar en niet alleen Ruth lijdt eronder, maar ook haar kinderen en vrienden.

Het bericht gaat over relaties, online en offline, en draait om een vrouw wier autonomie wordt bedreigd. Een beklemmende, hoogst actuele roman.

‘Knecht heeft een onderhoudende, prettig directe stijl. De personages, dialogen, de details, de vriendschappen, ze overtuigen. Niet voor niets stond Het bericht wekenlang in de Duitse bestsellerlijsten.’ - Trouw

‘Een vlot geschreven roman over online stalking als sociaal probleem, die leest als een thriller’ - AD

‘De lichtvoetige en onderhoudende stijl doet geen afbreuk aan de literaire kwaliteiten. Knecht combineert lichtheid met diepgang in deze roman.’ – Wiener Zeitung

‘Deze Oostenrijkse schrijver heeft het talent om een klein probleem te laten escaleren tot een grootse finale. Knecht legt met haar geperfectioneerde schrijfstijl de fragiliteit van haar personages bloot.’ – Tagesspiegel

Productspecificaties
TaalNederlands
BindwijzeEbook
Oorspronkelijke releasedatum14-11-2022
Aantal pagina’s
HoofdauteurDoris Knecht
Hoofd uitgeverijAmbo/Anthos B.V.
Editie1
Gewicht0 g
Product breedte0 mm
Product hoogte0 mm
Product lengte0 mm
EAN9789026360060
NUR302 - Vertaalde literaire roman, novelle
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?

Service & contact
Heb je ons nodig?
We helpen je graag! Bel ons op 024-3779966 of stuur een mailtje.
Wil je ons volgen?
Aanmelden nieuwsbrief
YouBeDo
Heb lief, doe goed
Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies
© 2007-2024 YouBeDo B.V.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten en servicekosten.