Historische roman

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

De verliefde graaf | Julia Quinn
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 2 van de verslavende Familie Bridgerton-serieBinnenkort te zien op Netflix, van de makers van Grey's AnatomyDe acht kinderen van Viscount Bridgerton,...  Meer

Verkeerd spoor | Arie de Ruiter
Paperback | Nederlands | 2019  

Alblasserwaard van begin vorige eeuw komt tot leven.Hoe kan iemand verder leven als hij een moord gepleegd heeft?  Meer

Vincent was onze broer | Els Knoope
Paperback | Nederlands | 2019  

Vincent was onze broer is een historische roman die zich afspeelt aan het eind van de 19e, begin 20e eeuw. Hierin komen de levenswandel van de zussen van...  Meer

Ik laat je niet achter | Gemma Liviero
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Ik laat je niet achter’ van Gemma Liviero is een adembenemende roman vol geheimen, leugens en verraad, die zich afspeelt in de nasleep van de Tweede...  Meer

Het lied van de houtzagerij | Vibeke Olsson
Paperback | Nederlands | 2019  

Het lied van de houtzagerij’ van Vibeke Olsson is een sociaal-historische roman over kinderarbeid in Zweden. Het vervolg op ‘De dochter van de houtzager’.Noord-Zweden,...  Meer

Steeg | Arnold Schalks
Paperback | Nederlands | 2019  

Steeg gaat over vijf mannelijke bewoners – allen rond 1900 geboren – van de Leidse Kloksteeg. Aanvankelijk raken hun levens elkaar nauwelijks, maar...  Meer

Een oceaan van hoop | Carrie Turansky
Paperback | Nederlands | 2019  

Een oceaan van hoop’ van Carrie Turansky: een meeslepende historische roman over een waargebeurde zoektocht naar verloren kinderen.Tussen 1869 en 1939...  Meer

De liefdes van Casanova | Matteo Strukul
Paperback | Nederlands | 2019  

Een meeslepende roman vol romantiek, spanning en verraad in het Venetië van de 18e eeuwVenetië gaat gebukt onder geweld en armoede en lijkt de pracht...  Meer

Lancelot | Giles Kristian
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.’ The TimesVoor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden en Diana GabaldonKoning...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

‘Het meisje uit de Mandenmakerssteeg’ is een historische roman van Marja Visscher. Wie voor een dubbeltje geboren is, wordt nooit een kwartje? De jonge...  Meer

Wapenzusjes | Lizzie Page
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Wapenzusjes’ van Lizzie Page is het waargebeurde verhaal van de vriendschap van twee verpleegsters aan het front van de Eerste Wereldoorlog.Terwijl...  Meer

Schilderslief | Simone van der Vlugt
Paperback | Nederlands | 2019  

Dwarsligger 620 is Schilderslief van Simone van der Vlugt. Schilderslief is een meeslepende roman over de verguisde minnares van Rembrandt van Rijn.Op...  Meer

De zoon van de kraai | Lori Benton
Paperback | Nederlands | 2019  

In ‘De zoon van de kraai’ van Lori Benton gaat een moeder op zoek naar haar vierjarige zoon, die ontvoerd werd door indianen.Ohio, 1774. De zwangere...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

‘De verovering van Lady Charlotte’ van Carolyn Miller is het romantische tweede deel uit de romanserie ‘Regency bruiden’. Kan Charlotte liefde...  Meer

De Ashford-affaire | Lauren Willig
Paperback | Nederlands | 2019  

Als advocaat in een groot bedrijf in Manhattan heeft Clementine Evans bijna alles bereikt wat ze wilde. Maar haar lange uren hebben hun tol geëist: een...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

‘De vroedvrouw van Venetië’ van Roberta Rich een historische roman, die zich afspeelt in het Venetië van de zestiende eeuw.Vroedvrouw Hannah Levi...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

De gouvernante van Penwhythe Hall van Sarah Ladd is een romantische roman over een onverwachte liefde. Gouvernante Delia heeft er alles voor over om de...  Meer

Turkenliefje | Lydia Rood
Paperback | Nederlands | 2019  

Turkenliefje is de nieuwe historische roman van Lydia Rood, een intrigerende combinatie van geschiedenis en fictie, voor de lezers van Simone van der Vlugt...  Meer

Scherven van hoop | Gemma Liviero
Paperback | Nederlands | 2019  

'Scherven van hoop' van Gemma Liviero: een aangrijpend oorlogsverhaal over een Nazi-arts, een Joodse vrouw en een klein meisje, wier wegen op een bijzondere...  Meer

De poppenfabriek | Elizabeth Macneal
Paperback | Nederlands | 2019  

Londen, 1850. Iris werkt in een poppenfabriek. Silas, is taxidermist en een verwoed verzamelaar van morbide curiositeiten. De man en het meisje ontmoeten...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine