Historische roman

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

De Ashford-affaire | Lauren Willig
Paperback | Nederlands | 2019  

Als advocaat in een groot bedrijf in Manhattan heeft Clementine Evans bijna alles bereikt wat ze wilde. Maar haar lange uren hebben hun tol geëist: een...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

‘De vroedvrouw van Venetië’ van Roberta Rich een historische roman, die zich afspeelt in het Venetië van de zestiende eeuw.Vroedvrouw Hannah Levi...  Meer

Turkenliefje | Lydia Rood
Paperback | Nederlands | 2019  

Lydia RoodTurkenliefjeTurkenliefje is de nieuwe historische roman van Lydia Rood, een intrigerende combinatie van geschiedenis en fictie, voor de lezers...  Meer

Scherven van hoop | Gemma Liviero
Paperback | Nederlands | 2019  

'Scherven van hoop' van Gemma Liviero: een aangrijpend oorlogsverhaal over een Nazi-arts, een Joodse vrouw en een klein meisje, wier wegen op een bijzondere...  Meer

De poppenfabriek | Elizabeth Macneal
Paperback | Nederlands | 2019  

Londen, 1850. Iris werkt in een poppenfabriek. Silas, is taxidermist en een verwoed verzamelaar van morbide curiositeiten. De man en het meisje ontmoeten...  Meer

De bijenkoningin | Laura Frantz
Paperback | Nederlands | 2019  

‘De bijenkoningin’ van Laura Frantz: een rauwe, maar toch ook warme historische roman over een verboden liefde op een mistig eiland in Schotland. De...  Meer

Raak me niet aan! | José Rizal
Paperback | Nederlands | 2019  

Dé grote Filipijnse roman over de wrede onderdrukking onder Spaanse heerschappij. Fel-realistisch, vol humor en sarcasme.Maar ook een tragische liefdesgeschiedenis...  Meer

Schutterszilver | Wouter van Mastricht
Paperback | Nederlands | 2019  

De tijd: Holland ontworstelt zich steeds meer uit de Spaanse greep. De handel bloeit. Toch zijn er krachten, aan Spaanse kant, aan Hollandse kant, die...  Meer

Tijden van vuur | Kate Mosse
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ Algemeen DagbladEen...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

Chris Fabry’s ‘Onder een bloedrode hemel’ is een meeslepende roman over menselijk drama en een zorgvuldig bewaard geheim.In een mijnwerkersdorp groeien...  Meer

De verloren dochter | Armando Lucas Correa
Paperback | Nederlands | 2019  

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus ZusakEen onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog,...  Meer

Het land van mijn vader | Lori Benton
Paperback | Nederlands | 2019  

De veelgeprezen historische roman ‘Het land van mijn vader' van Lori Benton speelt zich af op de grens tussen twee werelden: die van de Amerikaanse kolonisten...  Meer

Het spoor van de liefde | Irma Joubert
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Het spoor van de liefde’ van Irma Joubert is de hartverwarmende voorgeschiedenis van Gretls Zuid-Afrikaanse ouders . Een liefdesverhaal dat ontroert...  Meer

Met de beste bedoelingen | Susan Anne Mason
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Met de beste bedoelingen’ van Susan Anne Mason is een historische roman vol romantiek over een vrouw die valt voor de voogd van haar neefje, terwijl...  Meer

Het schaduwspel | Simone van der Vlugt
Paperback | Nederlands | 2019  

In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en een belangrijke periode...  Meer

Frau Angela | Ed Bruyninckx
Paperback | Nederlands | 2019  

Kort na het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog sluit de jonge Vlaamse zakenvrouw Angélique (Angèle) Dams een riskante transactie. Ze wordt verraden...  Meer

Joy | Patti Callahan Henry
Paperback | Nederlands | 2019  

Joy van Patti Callahan is een indrukwekkend liefdesverhaal over de vrouw die C.S. Lewis liefhad. Joy Davidman, een briljant schrijfster en een strijdbare...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

'De erfgename van Winterwood' van Sarah Ladd is een prachtig verhaal over een jonge vrouw die besluit haar hart te volgen. Engeland, 1814. Amelia Barrett,...  Meer

Het geheim van Leonardo da Vinci | Francesco Fioretti
Paperback | Nederlands | 2019  

Een spannende historische roman over Leonardo da Vinci, een inkijk in de Italiaanse renaissanceMilaan, 1495. Leonardo da Vinci werkt aan zijn nieuwste...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine