image of Mind games

Mind games

Door Leona Deakin
Nederlands | Paperback | 2019  

Samenvatting

'FANTASTISCH! De verslavendste thriller die ik dit jaar heb gelezen.' Goodreads

Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza

Vier vreemden worden vermist en er is maar één aanwijzing over hun verblijfplaats. Op de plaats waar ze voor het laatst zijn gezien, ligt een verjaardagskaart met een korte tekst: ‘Het spel is je cadeau. Durf je te spelen?’

De politie neemt de zaak in eerste instantie niet serieus: het heeft er alle schijn van dat het om een grap gaat. Maar de families zijn ervan overtuigd dat er iets anders aan de hand is. De dochter van een van de slachtoffers haalt dokter Augusta Bloom, psycholoog en privédetective, over om zich in de verdwijningen te verdiepen. Naarmate Augusta zich steviger in de zaak vastbijt en het gedrag, de beweegredenen en de persoonlijkheden van de vermisten onder de loep neemt, komt ze tot een angstaanjagende ontdekking. Er is één heel duidelijke verbindende factor, een overeenkomende karaktertrek, en die karaktertrek maakt hen heel erg gevaarlijk.

Terwijl het spel steeds meer spelers verzamelt en meer families hun geliefden verliezen, bindt dr. Bloom de strijd aan met de tijd om de slachtoffers te vinden. Maar speelt ze op deze manier niet gewoon mee met het spel?

Lezers over Mind games

‘Razendsnel, verslavend en vol twists. Deze thriller overtrof al mijn verwachtingen.’ Lizzie Goudsmit, redacteur Transworld

‘Ik sloeg de pagina’s koortsachtig om en moest het boek soms zelfs even wegleggen voor een adempauze. Niet normaal zo spannend!’

‘Wauw! Mind games is slim, verfrissend en origineel. Ik vond het helemaal geweldig.’

Productspecificaties

Auteur(s)
Leona Deakin
Taal
Nederlands
Categorie
NUR Code
330
Uitgavejaar
2019
Afmetingen
215x141x30 mm
Gewicht
490 gram
ISBN10
9022587134
ISBN13
9789022587133