Literaire thrillers algemeen

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Paperback | Nederlands | 2019  

Arletta (Letta) is een jonge, introverte vrouw, die op veertienjarige leeftijd haar ouders heeft verloren. Als zij op een dag terugkeert naar de buurt...  Meer

In het donker | Cara Hunter
Paperback | Nederlands | 2019  

Weet jíj wat er in het huis van je buren aan de hand is?Een vrouw en een kind worden aangetroffen in een kelder – ze leven nog, maar het scheelt niet...  Meer

De terugkeer | C.J. Tudor
Paperback | Nederlands | 2019  

De terugkeer is de briljante opvolger van De Krijtman: Tudor is een blijvertje. Zelfs Stephen King is fan! Duister, beklemmend en huiveringwekkend.  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

Het is eind jaren vijftig wanneer een paar linkshandige jongens onder leiding van de jonge Marten Winckelstroop besluiten een vereniging op te richten...  Meer

Nevelhel | Erik Persoons
Paperback | Nederlands | 2019  

Een zelfmoordpoging, een drievoudige moordenaar, een mysterieuze verdwijning…Sophie, psychiater op de PAAZ, wordt geconfronteerd met twee uitzonderlijke...  Meer

Zwarte golven | Eric Wewerinke
Paperback | Nederlands | 2019  

Psychologische thriller gebaseerd op een waargebeurd verhaalTot zijn grote geluk wordt Tim meegevraagd om een jacht naar Corfu over te zeilen. De schipper,...  Meer

Laatste weduwe | Karin Slaughter
Paperback | Nederlands | 2019  

★★★★ ADEen onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is....  Meer

Wondermans eindspel | Willem Asman
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Een onafgebroken duikeling van spannende elementen, van onzekerheid, van plotwendingen en van grote verrassingen. Het heeft een rijke thematiek, round...  Meer

Echo | Thomas Olde Heuvelt
Paperback | Nederlands | 2019  

dwarsligger 596 Thomas Olde Heuvelt EchoEcho van Thomas Olde Heuvelt, auteur van het wereldwijd succesvolle HEX, is een huiveringwekkende thriller over...  Meer

Breng me terug | B.A. Paris
Paperback | Nederlands | 2019  

Breng me terug is de nieuwe thriller van bestsellerauteur B.A. Paris, bekend van Achter gesloten deuren en Gebroken. Een jong stel rijdt door Frankrijk...  Meer

De laatste getuige | Liv Constantine
Paperback | Nederlands | 2019  

Geheimen, leugens, verraad… en moordKate English heeft het allemaal. Ze is niet alleen erfgenaam van een enorm fortuin, ze heeft ook een fantastische...  Meer

De Taak | Robert Pollack
Paperback | Nederlands | 2019  

Robert PollackDe TaakDe Taak van Robert Pollack is een spectaculaire politieke thriller over macht, chantage en geheimen, geïnspireerd door de grootste...  Meer

Ik weet wie je bent | Alice Feeney
Paperback | Nederlands | 2019  

Ik weet wie je bent is een verslavende psychologische thriller boordevol twists voor de liefhebbers van B.A. Paris en S.J. Watson.  Meer

Dodenstoel | Johan Andersen
Paperback | Nederlands | 2019  

Hij speelt een dodelijk spel, en geeft niet op…Ex-commando en veiligheidsadviseur Eugène Hamer treft op de Amsterdamse Apollolaan een gruwelijk tafereel...  Meer

Macbeth | Jo Nesbo
Paperback | Nederlands | 2019  

Een donker, vervallen, corrupt fabrieksstadje in het Schotland van de vroege jaren 70. Een politiemacht die worstelt met een aanhoudend drugsprobleem....  Meer

Casa Ibiza + Zeezicht DL | Linda van Rijn
Paperback | Nederlands | 2019  

dwarsligger 599 Linda van Rijn Casa Ibiza & ZeezichtTwee zomerse bestsellers in één Casa IbizaTijdens het opruimen van de vakantievilla van haar overleden...  Meer

President vermist DL | Bill Clinton
Paperback | Nederlands | 2019  

dwarsligger 598 Bill Clinton & James Patterson President vermistMet details die alleen een president kan weten en suspense die alleen de meest succesvolle...  Meer

Varg Veum. Grote zus DL | Gunnar Staalesen
Paperback | Nederlands | 2019  

dwarsligger 588 Gunnar Staalesen Varg Veum Grote zus Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning MankellPrivédetective Varg Veum krijgt bezoek van een...  Meer

Een duister pad | Corine Hartman
Paperback | Nederlands | 2019  

Waar ligt de grens tussen waan en werkelijkheid?Faye van Laar woont al sinds haar vroege jeugd in psychiatrische inrichting Groot Loenen op de Veluwe....  Meer

Good night, Charlie | Patrick Conrad
Paperback | Nederlands | 2019  

Stephen Vondels bezoekt de rouwkapel waar koning Boudewijn, zijn peter, ligt opgebaard. Hij hoopt inspiratie op te doen voor een nieuwe roman. Een writer's...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine