Romans

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Theofilus (midprice) | Randy Singer
Paperback | Nederlands | 2020  

Hij tartte keizers en stierf als martelaar Het is het 18e regeringsjaar van keizer Tiberius. Theofilus, een ambitieuze jonge Romein, staat aan het begin...  Meer

Vergeet het maar | Anne West
Paperback | Nederlands | 2020  

Jill leeft een teruggetrokken leventje als receptioniste en manusje van alles in het slechtlopende hotel van haar oom. Als degrote keten Silver Spoon het...  Meer

Echte liefde verpest je mascara niet | Renata van der Weijden
Paperback | Nederlands | 2020  

Dit is een verhaal over iets wat ons allemaal kan overkomen. Scheiden.Wat doe je als je op een dag voor de spiegel staat en jezelf de vraag stelt: ‘Wat...  Meer

De bromance boekenclub | Lyssa Kay Adams
Paperback | Nederlands | 2020  

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar...  Meer

Liefde op het strand | Jennifer Probst
Paperback | Nederlands | 2020  

Deel 1 van de Zomerzussen-serieAls haar beste vriendin haar verloving aankondigt, is wedding planner Avery vastbesloten om ook haar de perfecte bruiloft...  Meer

Met hart en ziel | Nicholas Sparks
Paperback | Nederlands | 2020  

Is er een groter mysterie denkbaar dan de liefde?Jeremy Marsh is wetenschappelijk journalist en mede daardoor sceptisch op het professionele af. Als hij...  Meer

The best of Me | Nicholas Sparks
Paperback | Nederlands | 2020  

Verlossing | Olivia Lewis
Paperback | Nederlands | 2020  

Josh en Luci gaan door een heftige periode. Komen ze alle tegenslag te boven, of is hun relatie gedoemd te mislukken? Eveline komt ondertussenmet vreselijk...  Meer

Naar de overkant | Santa Montefiore
Paperback | Nederlands | 2020  

Een echte Montefiore: een meeslepend verhaal over familie, liefde en levensbepalende keuzesMarigold woont met haar man Dennis en hun jongvolwassen dochter...  Meer

De stad van de tsaar | Martina Sahler
Paperback | Nederlands | 2020  

Een prachtige roman over een fascinerende periode in de geschiedenis: het Rusland van de tsarenTsaar Peter de Grote zet de eerste stap naar zijn grote...  Meer

Thuisreis | Marceline de Waard
Paperback | Nederlands | 2020  

THUISREISDe man met de donkere krullen doemt op. Net als afgelopen dagen krabt hij aan de rand van haar bewustzijn. Op haar netvlies verschijnt het beeld...  Meer

De Hertogin | Danielle Steel
Paperback | Nederlands | 2020  

In De hertogin neemt Danielle Steel je in een meeslepende roman mee naar het Engeland en Frankrijk van de 19e eeuw, waar een adellijke jonge vrouw aan...  Meer

Het kind en de zwerver | Anne-Marie Hooyberghs
Paperback | Nederlands | 2020  

Verliefd worden op een landloper? Anne-Marie Hooyberghs laat in 'Het kind en de zwerver' zien dat het kan. Het is voor hoofdpersoon Dora zelfs onvermijdelijk...  Meer

Nu of nooit | J.A. Redmerski
Paperback | Nederlands | 2020  

New York Times, USA Today & Wall Street Journal-bestseller!Camryn Bennett dacht dat ze haar leven op een rijtje had, tot alles misging... Ze is vastbesloten...  Meer

Eindelijk thuis | Marcia Willett
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Boeiend en bevredigend. Niemand beschrijft gecompliceerde familierelaties zo goed en liefdevol als Marcia Willett.’ Daily MailNed besluit na een lange...  Meer

Mijn dochters droom | Francine Rivers
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Mijn dochters droom’ is het tweede deel van Francine Rivers’ tweedelige familiesaga ‘Marta’s erfenis’, over het stille verdriet dat een familie...  Meer

Wat blijft is liefde | Jody Hedlund
Paperback | Nederlands | 2020  

In ‘Wat blijft is liefde’ van Jody Hedlund moet het weesmeisje Sophie Neumann een moeilijke keuze maken. Door een aantal ongelukkige gebeurtenissen...  Meer

Mijn moeders hoop | Francine Rivers
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Mijn moeders hoop’ is het eerste deel van Francine Rivers’ tweedelige familiesaga ‘Marta’s erfenis’, over de gecompliceerde relaties tussen...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine