Thrillers algemeen

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

In het verborgene | Marcella Kleine
Paperback | Nederlands | 2019  

Als de zoektocht naar de ware Jakob uitmondt in een misdrijf…  Meer

Uitgewist | Olga Maria Berger
Paperback | Nederlands | 2019  

Wat er in de schuur van hun boerderij gebeurt, weet Lieke niet, die is verhuurd en ze mag er niet komen. De huurders gedragen zich irritant. Er zijn constant...  Meer

Gevaar op het water | Jack Heath
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Tik Tak | Chris McGeorge
Paperback | Nederlands | 2019  

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. De nieuwe koning van de locked room mystery: Chris...  Meer

Enkele reis naar de Algarve | Marelle Boersma
Paperback | Nederlands | 2019  

Het definitieve vertrek van Suus naar Portugal heeft fatale gevolgen...  Meer

Het tuinfeest | Bettie Elias
Paperback | Nederlands | 2019  

Voor haar veertigste verjaardag organiseert Cleo een tuinfeest dat perfect moet zijn. Alles zit mee. Het is een zwoele zomeravond en de champagne vloeit...  Meer

Club Vlinder | Kim Bengtsen
Paperback | Nederlands | 2019  

Club VlinderWanneer Tim Hekster op het sterfbed van Bernardus Schoutema een briefje vindt dat hem koppelt aan Nigel en diens alter ego Lattéy da Costa,...  Meer

Niemand zeggen | Karen Rose
Paperback | Nederlands | 2019  

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige uitweg die Mary...  Meer

De favoriete zus | Jessica Knoll
Paperback | Nederlands | 2019  

Als twee zussen deelnemen aan een realityshow, had niemand kunnen denken dat een van hen het einde van het seizoen niet zou overleven. Goal Diggers ...  Meer

Skoftig | Marleen Hartog
Paperback | Nederlands | 2019  

Wat gebeurt er als je de controle over je eigen leven verliest?Skoftig is een snelle thriller over een aantal jongvolwassenen die zoekende zijn. Wie beheerst...  Meer

Schaduwkoning | Roel Thijssen
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 5 in de Graham Marquand-reeks, een serie vol spannende intriges waarin de spionageroman en de oorlogsroman samenvloeien met die van de psychologische...  Meer

Boem Boem 1 | Jan Van der Cruysse
Paperback | Nederlands | 2019  

Een handgranaat eist een gruwelijke tol onder de deelnemers van de Antwerpse marathon. Scholen, restaurants, hotels en straten blijven leeg, er wordt gehamsterd...  Meer

Vuurvliegen | Tjarko Evenboer
Paperback | Nederlands | 2019  

Kunstenaar Marijn van Asperen is hoogsensitief en een grote dromer. Vanwege zijn bovenmatige fantasie wordt hij niet altijd serieus genomen door zijn vrienden...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

Augustus, 1989. In het kleine dorp Piolenc, in de Franse Vaucluse, verdwijnen Solène en Raphaël, de elfjarige tweeling van de familie Lessage. Drie maanden...  Meer

De vondeling | Sarah Meuleman
Paperback | Nederlands | 2019  

1968, de Isles of Scilly in de Atlantische Oceaan. Op een afgelegen strand doet de achtjarige Robin een macabere vondst. In de branding ziet ze een pop....  Meer

Stergetuige | Rachel Dylan
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Stergetuige’ van Rachel Dylan is een juridische thriller, waarin aanklaagster Sophie Dawson onverwachts getuige is van een dubbele moord. Wie kan...  Meer

De andere vrouw | Daniel Silva
Paperback | Nederlands | 2019  

In een geïsoleerd dorpje in Zuid-Spanje schrijft een mysterieuze Franse vrouw haar memoires.Het is het verhaal van de man die ze ooit liefhad in Beiroet,...  Meer

De wolven | Daniel Cole
Paperback | Nederlands | 2019  

In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie, worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe zaak....  Meer

Vanuit het duister | Nora Roberts
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Mind games | Leona Deakin
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine