Thrillers algemeen

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

St Paul’s Labyrinth | Windmeijer, Jeroen
Paperback | Engels | 2019  

PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, JAMES SWALLOW AND TERRY HAYE  Meer

Terug naar de hemel | Richard Verbrugge
Paperback | Nederlands | 2018  

Michelle Valkenburg is al ruim een jaar weduwe als ze via de post het paspoort van haar man ontvangt. Aanvankelijk begrijpt ze er niets van, maar de stempels...  Meer

Darknet | Matthew Mather
Paperback | Nederlands | 2018  

Jake O’Connell heeft zijn criminele verleden achter zich gelaten. Maar als zijn jeugdvriend Sean Womack wordt vermoord, komt er een einde aan zijn nieuwe...  Meer

Duivelsplaats | Bear Grylls
Paperback | Nederlands | 2018  

1945, de grootse plannen van de nazi's lopen spaak. De nederlang is onafwendbaar, dus in een wanhoopspoging om hun nalatenschap veilig te stellen wordt...  Meer

De rekening | Lee Child
Paperback | Nederlands | 2018  

Opnieuw een ijzersterke thrillerEen van Jack Reachers oude maten is in de val gelokt en vermoord. Eens een team, altijd een team: dit moet gewroken worden....  Meer

Jachtig | Daan Fousert
Paperback | Nederlands | 2018  

Hij had het eruit geraffeld als een lesje dat hij uit zijn hoofd had geleerd. Met open mond en in opperste verbazing had ze naar haar broertje zitten luisteren....  Meer

Nora E. | Walther van Venrooij
Paperback | Nederlands | 2018  

Een lid van een Utrechtse studentenjaarclub, beleggingsadviseur Arnoud de Fijt, wordt verleid door een jonge, blonde vrouw, die hem vastgebonden en verdoofd...  Meer

Gifgas | Peter J.L.M. Bernink
Paperback | Nederlands | 2018  

Tijdens een lijndienst van New York naar Amsterdam vindt een kaping plaats door Tsjetsjenen, die mede door toedoen van neuroloog Koch mislukt. De piloot...  Meer

Het huis der spionnen | Daniel Silva
Paperback | Nederlands | 2018  

Vier maanden na de dodelijkste aanslag op Amerikaans grondgebied sinds 9/11, is Londen het nieuwe doelwit van IS. Een reeks bomaanslagen laat een spoor...  Meer

Mr. Mercedes Trilogie | Stephen King
Paperback | Nederlands | 2018  

In de Mercedes Trilogie zijn de drie thrillers Mr Mercedes, De eerlijke vinder en Wisseling van de wacht van Stephen King in één boek gebundeld. Rechercheur...  Meer

Paperback | Nederlands | 2018  

De man die gedroomd werdIn deze verhalenbundel gebeuren heel normale dingen: een hond die slaapt, een politieagent die een ommetje maakt, een man die een...  Meer

Vaarwel | Jesper Stein
Paperback | Nederlands | 2018  

Commissaris Axel Steen krijgt op een dag het telefoontje waarop hij al jaren wacht.DNA-sporen uit een nieuwe verkrachtingszaak komen overeen met die van...  Meer

Tribuun van Rome | Robert Fabbri
Paperback | Nederlands | 2018  

Kathmandu Hipsters | Peter Mabelus
Paperback | Nederlands | 2018  

Het plegen van een moord wordt op film vastgelegd, een felrode hartvormige usb-stick verwisselt regelmatig van eigenaar, hipsters denken dat liefde en...  Meer

Uit het niets | Atie Vogelenzang
Paperback | Nederlands | 2018  

Barbara is getrouwd met haar grote liefde, de gedecoreerde held, Rafael. Ze ondervindt dat getrouwd zijn met een held niet eenvoudig is, maar scheiden...  Meer

Eenzame prooi | Val McDermid
Paperback | Nederlands | 2018  

Eenzame prooi, van internationale bestsellerauteur Val McDermid, is het huiveringwekkende slot van de Tony Hill-reeks. Rechercheur Carol Jordan en forensisch...  Meer

De saboteur | Andrew Gross
Paperback | Nederlands | 2018  

‘De saboteur’ van Andrew Gross is een thriller waarin de Tweede Wereldoorlog een grote rol speelt, net als in zijn bestseller ‘Alleen hij’ (‘The...  Meer

Geen genade | Chris Ryan
Paperback | Nederlands | 2018  

 Meer

Een wreed voorjaar | Lilian Schneider
Paperback | Nederlands | 2018  

Wanneer bedrijfsrechercheur Lena Schier op een ochtend tijdens het hardlopen het lijk van haar onenightstand Aref aantreft op de vloer van de muziekkoepel...  Meer

Paperback | Nederlands | 2018  

Over lijken op het Hoogeland van Kajé DijkemaHet gerucht dat een beruchte Groningse drugscrimineel zich van een concurrent heeft ontdaan door hem te vermoorden...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine