Vertaalde literatuur

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Kudos | Rachel Cusk
Paperback | Nederlands | 2018  

Meesterlijk vervolg op Contouren en Transit.  Meer

De nachtroos | Lucinda Riley
Paperback | Nederlands | 2018  

Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de el arige Anahita met de familie van een rijke vriendin mee naar Engeland....  Meer

Mermaid | Louise O'Neill
Paperback | Nederlands | 2018  

The Little Mermaid in een YA-roman: meeslepend, betoverend en adembenemend!  Meer

Een onverwachte kerst | Natalie Cox
Paperback | Nederlands | 2018  

 Meer

Het slagveld | Jérôme Colin
Paperback | Nederlands | 2018  

Voor de liefhebbers van Herman Koch en Niccolò Ammanti.  Meer

De leugenaar | Stephen Fry
Paperback | Nederlands | 2018  

Adrian Healey is een geboren leugenaar. Hij liegt continu. En wat nog erger is: hij is een creatieve, ronduit briljante leugenaar. Adrian is trots en onvervaard,...  Meer

Teddy | Joeri Kazakov
Paperback | Nederlands | 2018  

Teddy is een van de verhalen van de Russische schrijver Joeri Kazakov (1927-1982) die zich afspelen in de Russische natuur. Kazakov is beïnvloed door...  Meer

Een dag in december | Josie Silver
Paperback | Nederlands | 2018  

Een dag in december van Josie Silver is een onvergetelijk liefdesverhaal voor de liefhebbers van de boeken van Jojo Moyes en Nicholas Sparks. Laurie is...  Meer

Mijn naam is Morgen | Damien Dibben
Paperback | Nederlands | 2018  

Mijn naam is Morgen van Damian Dibben is een onweerstaanbare historische roman over een hond op zoek naar zijn baas. Een cultuurhistorische reis door Europa,...  Meer

Aan het einde van de wereld | Kristin Hannah
Paperback | Nederlands | 2018  

 Meer

Het boek Henry | Hilary Mantel
Paperback | Nederlands | 2018  

Het boek Henry, de opvolger van Wolf Hall, gaat over de val van Anne Boleyn, de tweede vrouw van Hendrik viii en moeder van de toekomstige koningin Elizabeth...  Meer

The Black Key | Amy Ewing
Paperback | Nederlands | 2018  

Bloedstollend slotdeel in de Jewel-trilogie.  Meer

Fata morgana | Christine Mangan
Paperback | Nederlands | 2018  

Fata morgana van Christine Mangan is een beklemmend verhaal over een obsessieve vriendschap, tegen het decor van het exotische, zinderende Tanger in de...  Meer

Buiten mezelf | Sasha Marianna Salzmann
Paperback | Nederlands | 2018  

Sasha Salzmanns bejubelde roman ‘Buiten mezelf’ gaat over de vraag wie jou zegt wie je bent en over het onstilbare verlangen naar het leven zelf en...  Meer

Paperback | Nederlands | 2018  

Ineens staan ze er – de Carls.Op een nacht stuit de drieëntwintigjarige April May op een gigantische sculptuur, die als vanuit het niets opeens midden...  Meer

Dertien | David Mitchell
Paperback | Nederlands | 2018  

 Meer

De uitnodiging | William Paul Young
Paperback | Nederlands | 2018  

Deze luxe jubileumuitgave van W. Paul Young’s ‘De uitnodiging’ is uitgebreid met een persoonlijke terugblik van de auteur. In een wereld waar religie...  Meer

Een illustere vrouw | Therese Anne Fowler
Paperback | Nederlands | 2018  

Een illustere vrouw van Therese Anne Fowler is een historische roman over de powervrouw Alva in de machtige familie Vanderbilt uit de Verenigde Staten,...  Meer

Afgelegen | James Wood
Paperback | Nederlands | 2018  

Is geluk een vaardigheid die je onder de knie kunt krijgen of is geluk iets wat je toevallig bij je geboorte meekrijgt?Alan Querry, een succesvolle projectontwikkelaar...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine