Wij gebruiken cookies om het bezoek bij YouBeDo.com te verbeteren. Bezoek je onze websites, dan heb je de beste ervaring als je de cookies accepteert.

Nooit meer thuis

Auteurs: 
Taal: Nederlands
Nooit meer thuis
€ 11,99
wij doneren € 0,77
Direct te downloaden

Tot 12% naar een goed doel dat jij kiest
Samenvatting
Spannende psychologische thriller voor de lezers van Marion Pauw, Marieke Damen en Angelique Haak.

Als haar man zegt dat hij van haar wil scheiden, moet Meriam al haar moed verzamelen om het slechte nieuws aan hun kinderen te vertellen. Hoewel haar leven in duigen valt, probeert ze zich zo goed mogelijk staande te houden. In Nicoline, moeder van een klasgenootje van haar dochter, vindt ze onverwacht een vriendin met wie ze haar zorgen kan delen.

Maar ook Nicoline heeft veel aan haar hoofd. Om onduidelijke redenen lijkt haar dochter steeds ongelukkiger. Als Nicoline erachter komt dat haar kind gepest wordt, besluit ze actie te ondernemen, maar ze wordt van alle kanten tegengewerkt. Zowel het leven van Meriam als dat van Nicoline komt op zijn kop te staan als een van de meisjes verdwijnt. Samen gaan ze op zoek naar de waarheid, een zoektocht die hun levens compleet zal veranderen. Want een moeder doet toch alles voor haar kind?

Nooit meer thuis is écht een pageturner. Omdat ik precies wilde weten wat er is gebeurd, kon ik het gewoon niet wegleggen. De personages zijn zo herkenbaar dat je bijna gaat denken dat dit iedereen kan overkomen.’ Amber Martensen, boekhandel Thomas in Bergen

‘Een indringend verhaal over moederliefde, waarbij je je steeds afvraagt: wat zou ik doen?’ Marelle Boersma, auteur van de thrillers van De engel van Sevilla en Het Moezelmeisje

‘Inge Spaan is heel goed in het beschrijven van de soms zeer tegenstrijdige maar altijd herkenbare gevoelens van beide moeders.’ VN Detective en Thrillergids
Productspecificaties
TaalNederlands
BindwijzeEbook
Oorspronkelijke releasedatum17-05-2023
Aantal pagina’s
HoofdauteurInge Spaan
Hoofd uitgeverijHarperCollins Holland
Editie1
Gewicht0 g
Product breedte0 mm
Product hoogte0 mm
Product lengte0 mm
EAN9789402768091
NUR305 - Literaire thriller
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?

Service & contact
Heb je ons nodig?
We helpen je graag! Bel ons op 024-3779966 of stuur een mailtje.
Wil je ons volgen?
Aanmelden nieuwsbrief
YouBeDo
Heb lief, doe goed
Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies
© 2007-2024 YouBeDo B.V.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten en servicekosten.