Wij gebruiken cookies om het bezoek bij YouBeDo.com te verbeteren. Bezoek je onze websites, dan heb je de beste ervaring als je de cookies accepteert.

Noorderzon

Auteurs: 
Taal: Nederlands
Noorderzon
€ 5,99
wij doneren € 0,39
Direct te downloaden

Tot 12% naar een goed doel dat jij kiest
Samenvatting

Sandra heeft, anderhalf jaar nadat ze haar partner heeft verloren door een ongeluk, de liefde opnieuw gevonden in Jochem. Hij is knap en charmant en hun zoons Vigo en David kunnen het goed met elkaar vinden. Jochems vorige relatie is niet goed geëindigd en hij zit daardoor diep in de schulden. Als bedankje en als terugbetaling voor het geld dat Sandra hem geleend heeft, verrast hij haar met een reisje naar Legoland in Denemarken. Alhoewel Sandra het heel spannend vindt – dit is hun eerste vakantie samen – gaan zij en Vigo mee. De vakantie verloopt goed, totdat de ex van Jochem ineens voor haar neus staat. Wat wil deze vrouw van haar? Waarom laat ze Sandra niet met rust?

Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn.

Productspecificaties
TaalNederlands
BindwijzeEbook
Oorspronkelijke releasedatum29-06-2022
Aantal pagina’s1176094
HoofdauteurNoortje Brink
Hoofd uitgeverijAmbo/Anthos B.V.
Editie1
Gewicht0 g
Product breedte0 mm
Product hoogte0 mm
Product lengte0 mm
EAN9789047207306
NUR340 - Populaire fiction algemeen
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?

Service & contact
Heb je ons nodig?
We helpen je graag! Bel ons op 024-3779966 of stuur een mailtje.
Wil je ons volgen?
Aanmelden nieuwsbrief
YouBeDo
Heb lief, doe goed
Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies
© 2007-2024 YouBeDo B.V.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten en servicekosten.