wij doneren €2.69
Online dating: The Good, The Bad and The UglyPaperback
Door: Lara Hallam
Een tussenpartij inschakelen bij de zoektocht naar een partner – dat doet de mens al sinds het begin der tijden. Vroeger waren het priesters, opperhoofden en wanhopige moeders die het geluk een handje hielpen, of waagden singles een poging via een zoekertje in de krant. Onze eenentwintigste-eeuwse variant daarvan? Online dating!
Maar wie doet er eigenlijk precies aan online daten, hoe daten ze, en welke lessen kunnen we trekken uit hun ervaringen? Online dating: the good, the bad and the ugly brengt het (liefdes)leven van de online dater in kaart. Aan de hand van hun verhalen én wetenschappelijk onderzoek ontdek je hoe je een succes kunt maken van jouw eigen onlinedatingverhaal.
Maar ook voor zij die zich liever niet op de onlinehuwelijksmarkt begeven, is het een must-read: dit boek bevat namelijk een schat aan informatie over hoe relaties in de eenentwintigste eeuw tot stand komen, en hoe je als ouder kunt omgaan met kinderen die net in de dating scene duiken.
Nederlands | 9789463937528 | Paperback | 2022
€ 24,95
Voor 22:00 besteld, morgen in huis
Productspecificaties
Auteur(s)Lara Hallam
TaalNederlands
NUR Code450
Uitgavejaar2022
Afmetingen150 x 220 x 19 mm
Gewicht332 gram
Druk2022
ISBN9789463937528
Reviews
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?