Taal | Nederlands |
Bindwijze | Paperback |
Oorspronkelijke releasedatum | 11-10-2016 |
Aantal pagina’s | 144 |
Hoofd uitgeverij | Het Eerste Huis |
Editie | 1 |
Gewicht | 406 g |
Product breedte | 177 mm |
Product hoogte | 12 mm |
Product lengte | 245 mm |
EAN | 9789082347715 |
In deze tijd dat we in een keer gekluisterd zitten aan huis en we ons hele doen en laten moeten herinrichtten, is dit precies het boek dat past in de context van de tijd. De meeste organisaties zijn nu ingericht om geld te verdienen aandeelhouders blij te maken, terwijl er steeds meer een stem uit de maatschappij opsteekt die een tegengeluid laat horen. We willen bedrijven die goed doen, bedrijven die begaan zijn met het klimaat, bedrijven die mensen, communities laten groeien en niet alleen maar meer aanzetten tot meer consumeren, we willen eerlijker verdeling in de wereld zodat onze welvaart niet ten koste gaat van andere. Maar hoe kunnen bedrijven zich hiervoor organiseren? ik zou zeggen lees dit boek en doe inspiratie op over de organisaties van de toekomst.
Een van de belangrijkste boeken die ik heb gelezen op het gebied van organisatie verandering. Dit boek geeft een helder inzicht welke transformaties bedrijven / organisaties kunnen maken om dienend aan onze aarde en mensheid te gaan zijn. Dit boek is een aanrader voor iedereen die met zijn organisatie betekenis wil geven aan werk en mensen
YouBeDo is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.