Romans

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

BLESSING IN DISGUISE | STEEL DANIELLE
Paperback | Engels | 2020  

In Blessing in Disguise, Danielle Steel's wise, warm-hearted novel, one of her most unforgettable characters discovers the highs and lows of being a mother...  Meer

The Daughter's Tale | Armando Lucas Correa
Paperback | Engels | 2020  

The internationally bestselling author of The German Girl delivers an unforgettable family saga of love and redemption during World War II, based on the...  Meer

Onweerstaanbaar | Vi Keeland
Paperback | Nederlands | 2020  

Soraya zit in de metro onderweg naar haar werk als haar aandacht wordt getrokken door de man schuin tegenover haar. Hij is adembenemend knap, maar doet...  Meer

Het pad naar de zee | Liz Fenwick
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Meeslepend en romantisch – een perfect vakantieboek.’ Rachel HoreEen heerlijke roman over liefde en familiegeheimen tegen de achtergrond van...  Meer

Een nieuw leven | Katie Fforde
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Het beste leesvoer voor een avondje me-time. Zalig.’ Cosmopolitan‘Heerlijke boeken: precies de goede hoeveelheid humor en liefde.’ The...  Meer

Begeerd | K. Bromberg
Paperback | Nederlands | 2020  

Wat gebeurt er als degene van wie je het nooit had verwacht, ineens de man wordt voor wie je het hardst wil vechten?Colton stal mijn hart. Dat was nooit...  Meer

Blind getrouwd | Laura Van Dyck
Paperback | Nederlands | 2020  

Mei is net gedumpt, haar huis is een rommeltje en haar collega's overtroeven haar continu. Maar dan vindt ze een pak orakelkaarten. Ze belandt van de ene...  Meer

Voor altijd | Abbi Glines
Paperback | Nederlands | 2020  

Trisha heeft het niet makkelijk thuis en moet haar blauwe plekken verbergen. Haar droom over een prins op het witte paard – die haar zou komen redden...  Meer

Pippa | Dani Van Doorn
Paperback | Nederlands | 2020  

Een lichtvoetig, romantisch en vrolijk verhaal in een charmante setting. Kruip heerlijk in je strandstoel of zetel en geniet!  Meer

Alles voor elkaar | Nora Roberts
Paperback | Nederlands | 2020  

Het derde en laatste deel van de populaire Boonsboro Inn-trilogieEen ongecompliceerde los-vastrelatie is het beste van twee werelden... of toch niet?Het...  Meer

De eerste dag | David Nicholls
Paperback | Nederlands | 2020  

'Nicholls laat je haast onafgebroken glimlachen, brengt je regelmatig aan het schateren, en weet je een of twee keer tot tranen toe te ontroeren.' Het...  Meer

De sneeuwengel | Lulu Taylor
Paperback | Nederlands | 2020  

Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura LippmanCressida...  Meer

Bij zonsondergang | Nora Roberts
Paperback | Nederlands | 2020  

Nora Roberts is de absolute koningin van de romantische spanning - haar fans komen altijd terug voor meerAlice Bodine heeft er geen zin meer in. Altijd...  Meer

Berta Isla | Javier Marías
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Marías geeft in Berta Isla oude vragen opnieuw glans.’ **** de Volkskrant‘Indringend en moreel aangrijpend.’ **** NRC HandelsbladEen complexe...  Meer

Dit is liefde! | Roos Verlinden
Paperback | Nederlands | 2020  

Een bijzondere liefdesroman van topper Roos Verlinden die zich afspeelt op Texel.  Meer

De stroopwafelshop | Astrid Harrewijn
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafEen jonge vrouw gooit haar leven over een totaal andere boeg en moet daarbij de nodige obstakels overwinnenDe...  Meer

Wij | David Nicholls
Paperback | Nederlands | 2020  

'Ik ben gek op die David Nicholls, hij schrijft zo licht en zo ontzettend geestig! Terwijl het over heel zware thema's gaat.' DWDDDouglas Petersen...  Meer

Passie in Peking | Anita Verkerk
Paperback | Nederlands | 2020  

Een zonnige liefdesroman van Anita Verkerk, die zich afspeelt in Peking!Na een aantal teleurstellende ervaringen heeft dierenarts-assistente Karina het...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine