Romans

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Hou me vast zoals ik was | Gaby Rasters
Paperback | Nederlands | 2019  

Gebaseerd op ware gebeurtenissen in het leven van de auteurEen confronterende statistiek: een op de zeven vrouwen krijgt borstkankerDe vrolijke Jasmijn...  Meer

Dwalen tussen licht en donker | Henny Thijssing-Boer
Paperback | Nederlands | 2019  

Op haar 42e komt Eva Cremer erachter dat er destijds een waar complot gesmeed is met betrekking tot de verdwijning van haar pasgeboren dochtertje, dat...  Meer

Noem mij bij mijn naam | Beth Moran
Paperback | Nederlands | 2019  

Een rustig leven – dat is alles wat Faith wil. Rust voor haar broer, een baan om de armoede op afstand te houden en het verleden vergeten. Het lijkt...  Meer

Alles in de stilte | Kirstin Rozema
Paperback | Nederlands | 2019  

Wanneer Hilde na een lastige scheiding weer in haar geboortedorp gaat wonen, komt ze bij toeval via de sociale media weer in contact met haar vroegere...  Meer

Ik laat je niet achter | Gemma Liviero
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Ik laat je niet achter’ van Gemma Liviero is een adembenemende roman vol geheimen, leugens en verraad, die zich afspeelt in de nasleep van de Tweede...  Meer

Het lied van de houtzagerij | Vibeke Olsson
Paperback | Nederlands | 2019  

Het lied van de houtzagerij’ van Vibeke Olsson is een sociaal-historische roman over kinderarbeid in Zweden. Het vervolg op ‘De dochter van de houtzager’.Noord-Zweden,...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

‘Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.’ Sunday MirrorVoor de fans van Marian Keyes en Maeve...  Meer

Jubileumomnibus 147 | Diverse auteurs
Paperback | Nederlands | 2019  

Verlicht verlangen | Audrey Carlan
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 7 van de Yoga Girl-serieVoor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, Maya Banks, E.L. James, Sylvia DayLuna’s wereld stort in op de dag dat ze...  Meer

Een oceaan van hoop | Carrie Turansky
Paperback | Nederlands | 2019  

Een oceaan van hoop’ van Carrie Turansky: een meeslepende historische roman over een waargebeurde zoektocht naar verloren kinderen.Tussen 1869 en 1939...  Meer

De liefdes van Casanova | Matteo Strukul
Paperback | Nederlands | 2019  

Een meeslepende roman vol romantiek, spanning en verraad in het Venetië van de 18e eeuwVenetië gaat gebukt onder geweld en armoede en lijkt de pracht...  Meer

Lancelot | Giles Kristian
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.’ The TimesVoor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden en Diana GabaldonKoning...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

‘Het meisje uit de Mandenmakerssteeg’ is een historische roman van Marja Visscher. Wie voor een dubbeltje geboren is, wordt nooit een kwartje? De jonge...  Meer

Zijn traktatie | Penelope Bloom
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 3 van de Verboden vruchten-serieEen heerlijke serie vol hilarische situaties en steamy scènesVoor de fans van Jennifer Probst en Audrey CarlanAls...  Meer

Een recept voor geluk | Veronica Henry
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Een aangrijpend familiedrama, maar ook met de nodige humor… plezier gegarandeerd.’ Woman & HomeNu haar kinderen het ouderlijk huis hebben verlaten,...  Meer

Valentina's laatste reis | Santa Montefiore
Paperback | Nederlands | 2019  

Wapenzusjes | Lizzie Page
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Wapenzusjes’ van Lizzie Page is het waargebeurde verhaal van de vriendschap van twee verpleegsters aan het front van de Eerste Wereldoorlog.Terwijl...  Meer

Genadeloos | Lis Lucassen
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Genadeloos’, deel 2 in de California Campus-serie van Lis Lucassen, is een heerlijke new adult van Nederlandse bodem. Dani gaat na een moeilijke tijd...  Meer

Schilderslief | Simone van der Vlugt
Paperback | Nederlands | 2019  

Dwarsligger 620 is Schilderslief van Simone van der Vlugt. Schilderslief is een meeslepende roman over de verguisde minnares van Rembrandt van Rijn.Op...  Meer

Gek van Clementine | Lex Martin
Paperback | Nederlands | 2019  

Clementine Avery heeft na een aantal traumatiserende ervaringen daten afgezworen. Ze wordt vaak gesloten of bitchy genoemd, maar dat maakt haar niet uit....  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine