Thriller

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

The Whisper Man | Alex North
Paperback | Engels | 2020  

"The best crime novel of the decade" Steve Cavanagh You'll hear the whispers. And then you'll hear the screams...Still devastated after the loss of his...  Meer

Perfecte moeder | Aimee Molloy
Paperback | Nederlands | 2020  

De angst van iedere moeder: je baby verdwijnt terwijl je er even niet bentEen groep jonge moeders komt regelmatig samen om bij te kletsen. Als ze besluiten...  Meer

De afdeling | Tammy Cohen
Paperback | Nederlands | 2020  

Voor fans van Rosamund Lupton en Liane MoriartyWat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt?Hannah heeft een heel gewoon...  Meer

Als ik aan je denk | Laura Lippman
Paperback | Nederlands | 2020  

Op onnavolgbare wijze weet Lippman spanning met maatschappelijke thema’s te combinerenLuisa ‘Lu’ Brant is de pasverkozen – en eerste vrouwelijke...  Meer

Ik weet wat je deed | Viviane Gerits
Paperback | Nederlands | 2020  

Viviane Gerits (1956) is geboren inAntwerpen en studeerde gezondheidspsychologie.Haar fascinatie, proberen tebegrijpen waarom mensen zich op eenbepaalde...  Meer

De sneeuwengel | Lulu Taylor
Paperback | Nederlands | 2020  

Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura LippmanCressida...  Meer

Bij zonsondergang | Nora Roberts
Paperback | Nederlands | 2020  

Nora Roberts is de absolute koningin van de romantische spanning - haar fans komen altijd terug voor meerAlice Bodine heeft er geen zin meer in. Altijd...  Meer

De laatste zet | Sandra Brown
Paperback | Nederlands | 2020  

Na Nora Roberts is Sandra Brown wereldwijd de bestverkopende auteur van romantic suspenseNon-stop plotwendingen en verleidelijke erotische spanning maken...  Meer

Dood spel | Harlan Coben
Paperback | Nederlands | 2020  

Harlan Coben is de koning van de plotwendingenEen vreemdeling spreekt Adam aan in de kroeg en haalt met een paar woorden zijn hele leven overhoop....  Meer

Recursion | Blake Crouch
Paperback | Engels | 2020  

'Recursion takes mind-twisting premises and embeds them in a deeply emotional story about time and loss and grief and most of all, the glory of the human...  Meer

Narcotica | Emelie Schepp
Paperback | Nederlands | 2020  

In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet. De verdenkingen wijzen in de richting van...  Meer

Stille schreeuw | Angela Marsons
Paperback | Nederlands | 2020  

Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serieVoor de fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaVijf mensen staan rondom een ondiep...  Meer

Noordkaap | Nathalie Pagie
Paperback | Nederlands | 2020  

Pagie is tweevoudig winnaar van de ThrillZone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller‘Wat een topboek! IJsengel is één van de beste thrillers...  Meer

De Dorst | Jo Nesbo
Paperback | Nederlands | 2020  

De jachtpartij | Lucy Foley
Paperback | Nederlands | 2019  

‘Niet weg te leggen.’ A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raamAgatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin...  Meer

Pluk een roos | M.J. Arlidge
Paperback | Nederlands | 2017  

Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door...  Meer

Zusje | Rosamund Lupton
Paperback | Nederlands | 2013  

Niets kan de band tussen zussen verbreken...Als Beatrice tijdens een zondagse lunch een paniekerig telefoontje krijgt over de vermissing van haar jongere...  Meer

The Night Window | Dean Koontz
Paperback | Engels | 2019  

She will destroy her enemies once and for all...The explosive conclusion to the Jane Hawk saga, from No. 1 New York Times bestseller Dean Koontz.'It's...  Meer

De Quantumdetectives | Theo Barkel
Paperback | Nederlands | 2019  

Een bijzonder lijk, dat tientallen jaren in de muur van een oud flatgebouw ingemetseld is geweest, zorgt voor veel opschudding als het forensisch instituut...  Meer

Familiegeluk | Barbara Sevenstern
Paperback | Nederlands | 2019  

Samen met haar jeugdliefde leidt Lisette een rustig bestaan in Den Haag. Hier komt echter een abrupt einde aan als haar moeder overlijdt. Ze blijkt al...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine