Thrillers algemeen

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Bodemloos | & Vandermeeren Damen
Paperback | Nederlands | 2019  

Lissabon wordt opgeschrikt door een aantal gruwelijke moorden. De angstpsychose onder de bevolking neemt toe en de opluchting is groot wanneer er een verdachte...  Meer

Zwarte ziel | Angelique Haak
Paperback | Nederlands | 2019  

Een doodgewone zaterdag. Tot twee tieners een gruwelijke vondst in de Maas doen…Het team van rechercheur Jennifer Brugman wordt geconfronteerd met een...  Meer

Haar laatste woorden | Linda Green
Paperback | Nederlands | 2019  

Een ijzingwekkende psychologische thriller over het verwoestende effect van lang bewaarde geheimenVoor de lezers van Alex Marwood en Gillian FlynnEr zijn...  Meer

Inspection | josh malerman
Paperback | Engels | 2019  

Boys are being trained at one school for geniuses, girls at another. Neither knows the other exists-until now. The New York Times bestselling author of...  Meer

Koelcel | David Koepp
Paperback | Nederlands | 2019  

Een fenomenaal thrillerdebuut van de scenarioschrijver van Jurassic Park en Mission Impossible!Roberto Diaz, eliteagent van het antibioterrorismeteam van...  Meer

Koud bloed | Robert Bryndza
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 5 in de Erika Foster-serie‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijsVoor de fans...  Meer

Mr. Mercedes | Stephen King
Paperback | Nederlands | 2019  

Mr. Mercedes van Stephen King is bekroond met ***** in Vrij Nederland Detective en Thrillergids. Drie van de meest onwaarschijnlijke en fantastische helden...  Meer

Wild vlees | Rudy Morren
Paperback | Nederlands | 2019  

Drie broers, een toppoliticus, een succesvol ondernemer en een eenvoudig boekhouder, zijn op de vlucht. De ene is op de loop voor een affaire met een stagiaire,...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

De juridische wereld van met name het Openbaar Ministerie, de Rechterlijke Macht en de Advocatuur wordt opgeschrikt door de plotselinge liquidatie van...  Meer

Klein klein kleutertje | M.J. Arlidge
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 7 in de Helen Grace-serie‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ TrouwVroeg in de ochtend...  Meer

Dit is Gomorrah | Tom Chatfield
Paperback | Nederlands | 2019  

Dit is Gomorrah van Tom Chatfield is een ijzingwekkende, actuele thriller over online ideologieën, macht en samenzweringen in de digitale 21ste eeuw.Het...  Meer

Geschonden graf | Val Mcdermid
Paperback | Nederlands | 2019  

Geschonden graf is de vijfde Karen Pirie-thriller van de wereldwijde bestsellerauteur Val McDermid, en speelt zich af in de Schotse Hooglanden.Wanneer...  Meer

Het complot van Laken | Johan Op de Beeck
Paperback | Nederlands | 2019  

Hitler heeft België bezet. Leopold III wil in het land blijven. De koning flirt met het nazisme, maar dat zint de Belgische regering in ballingschap in...  Meer

De een van de ander | Philip Kerr
Paperback | Nederlands | 2019  

Dwarsligger 617 is De een van de ander van Philip Kerr, een Bernie Gunther-thriller. München, 1949: Bernie Gunther wordt ingehuurd door een vrouw wier...  Meer

Winternacht | Suzanne Vermeer
Paperback | Nederlands | 2019  

Psychologe Karin ter Duin krijgt op haar vijfendertigste te horen dat ze is geadopteerd. Haar biologische vader ligt op sterven en wil haar nog eenmaal...  Meer

Het Instituut | Stephen King
Paperback | Nederlands | 2019  

‘De koning van het spannende genre.’ VN Detective en Thrillergids‘Spannend, snel en gewelddadig, maar met humor.’ Noordhollands DagbladVoor...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

'Griezelig aannemelijk. Een van Folletts beste.' TimeLonden, begin 1914: zijn naam is Feliks. Hij is naar Londen gekomen om een moord te plegen die...  Meer

Voor het te laat is | Christi Daugherty
Paperback | Nederlands | 2019  

Deel 2 in de Harper McClain-serie‘Zoooooo goed! Een verrassende thriller met een fantastische hoofdpersoon. Smeek, leen, steel desnoods een exemplaar!’...  Meer

De zigeunerbruid | Carmen Mola
Paperback | Nederlands | 2019  

Susana Macaya verdwijnt na haar vrijgezellenfeest. Haar lichaam wordt twee dagen later gevonden, haar tutu doordrenkt met bloed. Even wordt gedacht dat...  Meer

Onder verdenking | Eric Oosthoek
Paperback | Nederlands | 2019  

Severyn & Govaert, misdaadromans van binnenuit, gebaseerd op waargebeurde zaken  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine