Thrillers algemeen

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

De ketting | Adrian McKinty
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

De drone | Unni Lindell
Paperback | Nederlands | 2019  

In een verlaten militair kamp staat een man die een drone over het omringende bos laat vliegen. Hij filmt de omgeving, terwijl de zon langzaam ondergaat....  Meer

De echtgenote | Alafair Burke
Paperback | Nederlands | 2019  

Wanneer Jason, een bekende en briljante professor, door een jonge studente wordt beschuldigd van seksueel wangedrag, wordt zijn echtgenote Angela gedwongen...  Meer

Onder mijn huid | Marijke Verhoeven
Paperback | Nederlands | 2019  

Alleenstaande moeder Julia Kroonenberg verliest zichzelf in een onstuimige affaire met de charmante Mike Farrell, tot ze ontdekt dat hij zich bezighoudt...  Meer

Vriendschapsverzoek | Laura Marshall
Paperback | Nederlands | 2019  

In Vriendschapsverzoek, het debuut van Laura Marshall, ontvangt Louise een Facebookbericht van iemand die al meer dan 25 jaar dood zou zijn.Maria Weston...  Meer

Eerst is eerst | Jan Roskams
Paperback | Nederlands | 2019  

Een Amerikaanse professor archeologie met Belgische ouders, de Belgische adel, een motorbende en factoren als macht, geldzucht, jaloersheid en afgunst...  Meer

Omdat ik je mis | Jacqueline Coppens
Paperback | Nederlands | 2019  

Vier jaar nadat Vera uit de achtertuin van haar ouders spoorloos verdwijnt, raakt er opnieuw een meisje vermist. Tegelijkertijd wordteen ander ontvoerd...  Meer

Triomf van de koning | Wilbur Smith
Paperback | Nederlands | 2019  

Caïro, eind negentiende eeuw. Penrod Ballantyne en zijn verloofde Amber lijken een rooskleurige toekomst tegemoet te gaan, maar een jaloerse ex-geliefde...  Meer

Verwante geesten | Gwenda Bond
Paperback | Nederlands | 2019  

De wereld is aan het veranderen en Terry Ives wil meer dan alleen toekijken. Wanneer ze hoort over een overheidsexperiment in het kleine stadje Hawkins,...  Meer

Een anonieme vrouw | Greer Hendricks
Paperback | Nederlands | 2019  

Een anonieme vrouw van Sarah Pekkanen en Greer Hendricks is een razend spannende thriller over een gevaarlijke obsessie. Eerder verscheen van dit schrijversduo...  Meer

Kiekeboe | Chris Mcgeorge
Paperback | Nederlands | 2019  

<p><em>Kiekeboe</em> is de nieuwe thriller van <em>Tik Tak</em>-auteur Chris McGeorge, en speelt zich af rondom de verdwijning...  Meer

Theater | Jan Smets
Paperback | Nederlands | 2019  

Op een koude maandagochtend, net voor kerst, wordt het dode lichaam van Albert Leblanc aangetroffen in zijn villa in Sint-Martens-Latem. Vermoord. In geen...  Meer

De oplichters | John Grisham
Paperback | Nederlands | 2019  

Mark, Todd en Zola zijn rechten gaan studeren om de wereld te verbeteren. Ze hebben zich alle drie zwaar in de schulden gestoken, maar met het einde van...  Meer

Tik Tak | Chris Mcgeorge
Paperback | Nederlands | 2019  

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. De nieuwe koning van de locked room mystery: Chris...  Meer

Vuurvliegen | Tjarko Evenboer
Paperback | Nederlands | 2019  

Kunstenaar Marijn van Asperen is hoogsensitief en een grote dromer. Vanwege zijn bovenmatige fantasie wordt hij niet altijd serieus genomen door zijn vrienden...  Meer

Dood de vader | Sandrone Dazieri
Paperback | Nederlands | 2019  

In de buitenwijken van Rome verdwijnt een kind en wordt de moeder dood gevonden, onthoofd. Colomba, een vastberaden, knappe, maar door haar werk getraumatiseerde...  Meer

Uitgewist | Olga Maria Berger
Paperback | Nederlands | 2019  

Wat er in de schuur van hun boerderij gebeurt, weet Lieke niet, die is verhuurd en ze mag er niet komen. De huurders gedragen zich irritant. Er zijn constant...  Meer

De andere vrouw | Daniel Silva
Paperback | Nederlands | 2019  

In een geïsoleerd dorpje in Zuid-Spanje schrijft een mysterieuze Franse vrouw haar memoires.Het is het verhaal van de man die ze ooit liefhad in Beiroet,...  Meer

Gevaar op het water | Jack Heath
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Vanuit het duister | Nora Roberts
Paperback | Nederlands | 2019  

 Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine