Vertaalde literatuur

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Met hart en ziel | Nicholas Sparks
Paperback | Nederlands | 2020  

Is er een groter mysterie denkbaar dan de liefde?Jeremy Marsh is wetenschappelijk journalist en mede daardoor sceptisch op het professionele af. Als hij...  Meer

The best of Me | Nicholas Sparks
Paperback | Nederlands | 2020  

Kintu | Jennifer Nansubuga Makumbi
Paperback | Nederlands | 2020  

Stille sneeuwval | Junichiro Tanizaki
Paperback | Nederlands | 2020  

In Stille sneeuwval vertelt Junichiro Tanizaki over de voorname familie Makioka, die moet toezien hoe haar sociale prestige geleidelijk aan teloorgaat....  Meer

De ijle lucht in | Jon Krakauer
Paperback | Nederlands | 2020  

Al vanaf zijn vroege jeugd droomde Jon Krakauer ervan de Mount Everest te beklimmen. Toen het er in het voorjaar van 1996 eindelijk van kwam, bleek de...  Meer

Het glazen hotel | Emily St. John Mandel
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Het glazen hotel’ van Emily St. John Mandel, een troostrijk en revolutionair roman aldus ‘the Atlantic’, verschijnt nu, na het prijswinnende ‘Station...  Meer

De bromance boekenclub | Lyssa Kay Adams
Paperback | Nederlands | 2020  

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar...  Meer

Liefde op het strand | Jennifer Probst
Paperback | Nederlands | 2020  

Deel 1 van de Zomerzussen-serieAls haar beste vriendin haar verloving aankondigt, is wedding planner Avery vastbesloten om ook haar de perfecte bruiloft...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Zomer in de kleine bakkerij aan het strand van Jenny Colgan is het tweede deel van De kleine bakkerij-serie en een heerlijke feelgood vol humor, passie...  Meer

Naar de overkant | Santa Montefiore
Paperback | Nederlands | 2020  

Een echte Montefiore: een meeslepend verhaal over familie, liefde en levensbepalende keuzesMarigold woont met haar man Dennis en hun jongvolwassen dochter...  Meer

De stad van de tsaar | Martina Sahler
Paperback | Nederlands | 2020  

Een prachtige roman over een fascinerende periode in de geschiedenis: het Rusland van de tsarenTsaar Peter de Grote zet de eerste stap naar zijn grote...  Meer

Compleet in de wolken | Jill Shalvis
Paperback | Nederlands | 2020  

Mallory Quinn heeft er genoeg van om altijd maar op safe te spelen. Als verpleegster en toegewijde dochter zorgt ze voor iedereen, behalve voor zichzelf....  Meer

Mijn grootste wens | Lucy Dillon
Paperback | Nederlands | 2020  

Eva ontdekt na de dood van haar man hoeveel ze voor hem heeft opgegeven. Haar nichtje Nancy heeft na het vertrek van haar vader geen woord meer gesproken....  Meer

Duizend manen | Sebastian Barry
Paperback | Nederlands | 2020  

Winona Cole, een indiaans weesmeisje, groeit op in een onconventioneel huishouden in Tennessee. Op een kleine boerderij weten haar adoptievader John Cole...  Meer

Belladonna | Daša Drndić
Paperback | Nederlands | 2020  

Andreas Ban is een psycholoog zonder patiënten, een schrijver die niet meer schrijft, een gids die niemand meer rondleidt. Zijn lichaam laat hem langzamerhand...  Meer

1794 | Niklas Natt och Dag
Paperback | Nederlands | 2020  

Een moeder rouwt om haar dochter die tijdens haar huwelijksnacht is vermoord. Als niemand dit sterfgeval wil onderzoeken klopt ze aan bij de enige persoon...  Meer

Fleishman zit in de problemen | Taffy Brodesser-Akner
Paperback | Nederlands | 2020  

Toby Fleishman dacht dat hij wel zo’n beetje wist wat hem te wachten zou staan toen zijn vrouw en hij na vijftien jaar huwelijk uit elkaar gingen: de...  Meer

Als gebed de hemel raakt | Melissa Tagg
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Als gebed de hemel raakt’ van Melissa Tagg is een verfrissende en inspirerende roman over de genezing van twee gestrande mensen die hoop en moed vinden...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Anna Ellory vertelt in het aangrijpende De meisjes van Ravensbrück over liefde, de duisternis van de Holocaust en de hoop op overleven. Bestseller in...  Meer

Olivia's geheim | Muna Shehadi
Paperback | Nederlands | 2020  

Het leven van Olivia Croft staat op zijn kop. Na weer een vergeefse auditie en het stopzetten van haar tv-show heeft ze haar zinnen gezet op de baby waar...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine