Populair

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Een duik in de liefde | Christophe Ono-Dit-Biot
Paperback | Nederlands | 2020  

Paz, een jonge, succesvolle fotografe, is met de noorderzon vertrokken, man en kind achterlatend in Parijs. Acht maanden later wordt haar naakte, levenloze...  Meer

The Return | Nicholas Sparks
Paperback | Engels | 2020  

#1 New York Times bestselling author Nicholas Sparks returns with a moving new novel about an injured army doctor and the two women whose secrets will...  Meer

Het negende huis | Leigh Bardugo
Paperback | Nederlands | 2020  

In 2020 verschijnt de achtdelige Netflix-serie Shadow and Bone, gebaseerd op de vorige serie van Bardugo, van de makers van Stranger ThingsAlex Stern heeft...  Meer

De scherven | Amy Giles
Paperback | Nederlands | 2020  

Brengen scherven elkaar geluk? 'De scherven' van Amy Giles is een aangrijpende YA-plus over de nasleep van een schietpartij.  Meer

Eerste liefde | David Nicholls
Paperback | Nederlands | 2020  

Meeslepend, geestig en enorm herkenbaar: deze heerlijke roman is een feest voor elke literatuurliefhebberCharlie Lewis is het type jongen wiens naam je...  Meer

Melodie | Marijke van Dijk
Paperback | Nederlands | 2020  

Op het moment dat Mel Martens haar leven na een zwaar ongeluk weer wat beter op de rails heeft, ontvangt ze een brief uit New York. Haar onbekende grootvader...  Meer

Misschien nu | Colleen Hoover
Paperback | Nederlands | 2020  

'Misschien nu' van Colleen Hoover is het indrukwekkende verhaal van fanfavoriet Maggie uit de Misschien-serie.  Meer

Paperback | Engels | 2020  

An unexpectedly life-affirming novel about choosing to die, by National Book Award winner and bestselling author of THE FRIEND'Love, death, friendship,...  Meer

Love Orange | Natasha Randall
Paperback | Engels | 2020  

An extraordinary debut novel by Natasha Randall, exposing the seam of secrets within an American family, from beneath the plastic surfaces of their new...  Meer

Dochter van de zon | Reina Crispijn
Paperback | Nederlands | 2020  

'Dochter van de zon' is het derde deel in de Landsend-serie van Reina Crispijn.  Meer

The Other People | C. J. Tudor
Paperback | Engels | 2020  

The chilling new novel from the Sunday Times bestselling author of The Chalk Man and The Taking of Annie Thorne'C. J. Tudor is terrific. I can't wait to...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

The World That We Knew | Alice Hoffman
Paperback | Engels | 2020  

* LONGLISTED FOR THE ANDREW CARNEGIE MEDAL *‘Oh, what a book this is! Hoffman’s exploration of the world of good and evil, and the constant contest...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Oona woont al tien jaar samen met Dimitri, die ze ontmoette toen ze vijftien was. Hij is schrijver. Wat ze echter niet weet, is dat hij voor de maffia...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Een man is op zoek naar het doel en de waarde in zijn leven. Maar hoe kan hij die terugvinden als hij niet meer in staat is om zichzelf te herinneren?...  Meer

De vergeten kamer | Ann Mah
Paperback | Nederlands | 2020  

Kate, een jonge Amerikaanse vrouw, studeert voor haar sommeliersdiploma. Ze gaat op bezoek bij de wijngaard van haar familie in Frankrijk om haar kennis...  Meer

Omkijken naar morgen | Wendy Brokers
Paperback | Nederlands | 2020  

Een invoelend geschreven, meeslepend verhaal over vriendschap, liefde en de verstrekkende gevolgen van gebeurtenissen in iemands jeugdFemke Martens, de...  Meer

Sommer der Wahrheit | Neuhaus, Nele
Paperback | Duits | 2020  

Wenn ein Sommer dein ganzes Leben verändertNebraska, Anfang der Neunzigerjahre: Sheridan Grant lebt mit ihrer Adoptivfamilie auf einer Farm inmitten von...  Meer

Burnt Sugar | Avni Doshi
Paperback | Engels | 2020  

LONGLISTED FOR THE BOOKER PRIZE 2020A searing debut novel about mothers and daughters, obsession and betrayal - for fans of Jenny Offill's Weather, Deborah...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Na een vergismoord en een ontploffing in een drugslaboratorium ligt hun leven in puin. Lukt het ze een nieuwe toekomst op te bouwen?  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine