Populair

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Echte liefde verpest je mascara niet | Renata van der Weijden
Paperback | Nederlands | 2020  

Dit is een verhaal over iets wat ons allemaal kan overkomen. Scheiden.Wat doe je als je op een dag voor de spiegel staat en jezelf de vraag stelt: ‘Wat...  Meer

Liefde op het strand | Jennifer Probst
Paperback | Nederlands | 2020  

Deel 1 van de Zomerzussen-serieAls haar beste vriendin haar verloving aankondigt, is wedding planner Avery vastbesloten om ook haar de perfecte bruiloft...  Meer

De bromance boekenclub | Lyssa Kay Adams
Paperback | Nederlands | 2020  

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar...  Meer

Verlossing | Olivia Lewis
Paperback | Nederlands | 2020  

Josh en Luci gaan door een heftige periode. Komen ze alle tegenslag te boven, of is hun relatie gedoemd te mislukken? Eveline komt ondertussenmet vreselijk...  Meer

Een vorstelijk aanbod | Julia Quinn
Paperback | Nederlands | 2020  

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesSophie Beckett had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van...  Meer

Mum & Dad | Joanna Trollope
Paperback | Engels | 2020  

Sunday Times number one bestseller Joanna Trollope explores the issues at the heart of a modern family with her trademark wit and warmth, in Mum & Dad.‘What...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

‘Een ingenieuze roman waarmee John Boyne bewijst een van de meest overtuigende auteurs van zijn generatie te zijn.’ The ObserverOveral zijn verhalen...  Meer

De perfecte zus | Jean Kwok
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Een prachtig portret van een immigrantenfamilie en een van de beste romans die ik in lange tijd heb gelezen. Onmogelijk weg te leggen.’ Herman Koch‘Zoals...  Meer

Seven Letters | Sinead Moriarty
Paperback | Engels | 2020  

Sarah loves being a mother - it defines her.Every year she writes a birthday letter of love to her adored daughter, Izzy, now seven. And after she falls...  Meer

De waarheid | Colleen Hoover
Paperback | Nederlands | 2020  

'De waarheid' is een angstaanjagend goede en verslavende thriller van bestsellerauteur Colleen Hoover.  Meer

BLESSING IN DISGUISE | STEEL DANIELLE
Paperback | Engels | 2020  

In Blessing in Disguise, Danielle Steel's wise, warm-hearted novel, one of her most unforgettable characters discovers the highs and lows of being a mother...  Meer

The Daughter's Tale | Armando Lucas Correa
Paperback | Engels | 2020  

The internationally bestselling author of The German Girl delivers an unforgettable family saga of love and redemption during World War II, based on the...  Meer

Hoogtij | Jackie van Laren
Paperback | Nederlands | 2020  

Een fijne verrassing voor de vele fans: deel 5 van de Eilandliefde-serieLiefde, vriendschap en grote levensvragen tegen de achtergrond van de geliefde...  Meer

Paperback | Nederlands | 2020  

Paperback | Nederlands | 2020  

Het pad naar de zee | Liz Fenwick
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Meeslepend en romantisch – een perfect vakantieboek.’ Rachel HoreEen heerlijke roman over liefde en familiegeheimen tegen de achtergrond van...  Meer

De sneeuwengel | Lulu Taylor
Paperback | Nederlands | 2020  

Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura LippmanCressida...  Meer

Berta Isla | Javier Marías
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Marías geeft in Berta Isla oude vragen opnieuw glans.’ **** de Volkskrant‘Indringend en moreel aangrijpend.’ **** NRC HandelsbladEen complexe...  Meer

De stroopwafelshop | Astrid Harrewijn
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafEen jonge vrouw gooit haar leven over een totaal andere boeg en moet daarbij de nodige obstakels overwinnenDe...  Meer

Wij | David Nicholls
Paperback | Nederlands | 2020  

'Ik ben gek op die David Nicholls, hij schrijft zo licht en zo ontzettend geestig! Terwijl het over heel zware thema's gaat.' DWDDDouglas Petersen...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine