Populair

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

De sneeuwengel | Lulu Taylor
Paperback | Nederlands | 2020  

Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura LippmanCressida...  Meer

Berta Isla | Javier Marías
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Marías geeft in Berta Isla oude vragen opnieuw glans.’ **** de Volkskrant‘Indringend en moreel aangrijpend.’ **** NRC HandelsbladEen complexe...  Meer

De stroopwafelshop | Astrid Harrewijn
Paperback | Nederlands | 2020  

‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafEen jonge vrouw gooit haar leven over een totaal andere boeg en moet daarbij de nodige obstakels overwinnenDe...  Meer

Wij | David Nicholls
Paperback | Nederlands | 2020  

'Ik ben gek op die David Nicholls, hij schrijft zo licht en zo ontzettend geestig! Terwijl het over heel zware thema's gaat.' DWDDDouglas Petersen...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

Een schitterende roman voor de lezers van De nachtegaal en Haar naam was Sarah‘Sarah Jio staat garant voor meeslepende romans vol spanning en romantiek.’ LibelleTwee...  Meer

Het einde van de eenzaamheid | Benedict Wells
Paperback | Nederlands | 2018  

Meer dan 75.000 exemplaren verkochtWanneer Jules Moreau na een ernstig motorongeluk in het ziekenhuis belandt, wordt hij geconfronteerd met herinneringen...  Meer

Roadtrip Italia | Annette van Luyk
Paperback | Nederlands | 2019  

Dertigers | Onbekend
Paperback | Nederlands | 2019  

Dit boek vertelt het verhaal van Nora Dushku als studente, vijftien jaar voor de televisiereeks Dertigers begint. Dit is het tweede boek in de reeks, het...  Meer

Cupcakes en een koffer | Yara March
Paperback | Nederlands | 2019  

Als Miranda met haar vriendinnen op vakantie gaat, kan ze nog niet vermoeden, dat weldra hun leven op zijn kop zal staan. Vinden ze hun grote liefde? Voor...  Meer

Droom van mij | Jennifer L. Armentrout
Paperback | Nederlands | 2019  

Het kan vast niet serieus iets worden tussen Abby en Colton, maar dromen mag!  Meer

De wensmuur | Mia Sheridan
Paperback | Nederlands | 2019  

Een modern sprookje dat zich afspeelt in New Orleans  Meer

Het biechtgeheim | Anthonie van de Wardt
Paperback | Nederlands | 2019  

Tot nu toe verzweeg pastoor Stein bepaalde zaken. Tegenwoordig liegt hij zonder blikken of blozen tegen zijn kapelaan en zijn trouwe huishoudster. En dat...  Meer

Meer dan genoeg | Robin Jones Gunn
Paperback | Nederlands | 2019  

De verlegen Emily weet niet goed wat ze moet doen als ze door Jennalyn wordt uitgenodigd voor een feestje. Afgezien van Jennalyn kent ze nog niemand en...  Meer

Vluchtroute | Stefaan Verfallie
Paperback | Nederlands | 2019  

Vluchtroute is het spannende vervolg op Hannah Levi, het debuut van Stefaan Verfallie. Hoewel dit boek nauw aansluit op het eerste deel, hoeft de lezer...  Meer

Lekker stoer | Marijke van den Elsen
Paperback | Nederlands | 2019  

Vivian is stoer, onafhankelijk en voor niets en niemand bang. Haarbroer Erik heeft ze al in meer dan tien jaar niet gezien. Maar wanneerze hoort dat zijn...  Meer

Paperback | Nederlands | 2019  

Alles is nu | Amy Giles
Paperback | Nederlands | 2019  

Alles is stuk. Alles is anders. Alles is nu  Meer

Handboek voeding | Ann Meulemans
Paperback | Nederlands | 2019  

In het 'Handboek voeding' krijg je een uitgebreid overzicht van de basisconcepten en principes van humane voedingsleer. In elk deel van het boek komt telkens...  Meer

Wie ben ik, wie ik ben | Dimphie Broos
Paperback | Nederlands | 2019  

In ons eerste levensjaar mogen we zelf onze zintuigen ontwikkelen. Nadien wordt het voor ons gedaan, door de verschillende mensen waar we mee in aanraking...  Meer

Achter gesloten deuren | Olivia Lewis
Paperback | Nederlands | 2019  

Benjamin en Luci halen Josh op uit Frankrijk en hoe gelukkig Luci ook is dat Josh zijn thuis heeft gevonden bij hen, het idee dat hij zomaar kan weglopen...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine